2410
2553
عنوان

چی کار کنم مامان بابام بهم گیر ندن

| مشاهده متن کامل بحث + 12719 بازدید | 111 پست
خوب خواهر منم مث شماست. ولی من زمان مجردی لاک میزدم ولی نمازم قضا نمیشد . 

نه کلا تو خونه ما کسی خیلی اهل نماز و قرآن نیست

همینم عجیب که بهم گیر میدن

مگه خواهرتان چه جویه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال بنظرتون هر کسی نباید خودش نوع پوششو انتخاب کنه؟

اینکه طبق حرفای یه نفر دیگه لباس بپوشی چه اهمیتی داره وقتی خودت راضی نباشی 

منظورم هم این نیست که بد تیپ بزنی همه چیو بریزی بیرون

2456
یه سوال بنظرتون هر کسی نباید خودش نوع پوششو انتخاب کنه؟ اینکه طبق حرفای یه نفر دیگه لباس بپوشی چه ا ...

دقیقا حتی اون که همه چیزشم میریزه بیرون باید به نظرش احترام بذاریم به نظرم

نه کلا تو خونه ما کسی خیلی اهل نماز و قرآن نیست همینم عجیب که بهم گیر میدن مگه خواهرتان چه جویه؟

من خونمون کسی اهل نماز و قران نیست. مثلا اصلا تلویزیون فقط ماهواره است . ولی لدم بایو به خودش احترام بزاره هر لباسب مناسب ی جاست . خواهر منم تا چند وقت قبل با خانوادم به مشکل خودن . دو شب اومد خونه من چون قهر کرده بود 

2714

عزيزم بي اهميتی بهترییین راه کاره

بزار گیر بدن تو کار خودتو کن

اجازه نده محدود بشی بعدا حسرتمیخوری

منطقی باهاشون صحبت کن

هرکس توانایی انجام کار اینترنتی داره بهم پیام بده💞

الان خیلی بهتر شده . مثلا قبلا تو خونه مث مرده متحرک بود همش گوشی به دست ولی الان هر شب ی ساعت با مامانم وقت میزاره حرف میزنن . ی وعده غذا رو با راهنمایی مامانم درست میکنه . ی شب درمیون اشپزخونه مرتب میکنه . دو دست لباس بین سلیقه خودش و مامانم گرفته که هر دو راحت  باشن 

خب شاید بوهایی برده باشن  ولی نخوان واکنششون تند باشه که روحیتو خراب کنه فقط سعی میکنن بیشتر به ...

اخه مثلا به داداشم که هم من هم مامان بابام میدنن روزی با صد تا دختر و هرکاری بخواد میکنه بهش گیر نمیدن 

چرا چون من با یه پسرم ؟

اخه مثلا به داداشم که هم من هم مامان بابام میدنن روزی با صد تا دختر و هرکاری بخواد میکنه بهش گیر نمی ...

خب این طبیعیه عزیزم جامعه ما هنوز فاصله ی خیلی زیادی داره تا بخواد این تبعیض ها رو بر طرف کنه.اما این امکان هم وجود داره که نگرانت باشن چون به هر حال دختر شکننده تر و روحیه ی حساس تری نسبت به پسر داره

2706