1711
1707
فدات شم نگاهت زیباس ...اره چهل تایی کم کردم ..ولی قدم مثل شماس پاشنه بلند پوشیده بودم ..منم ارایشگرم ...

عه چه خوب من تازه دارم ارایشگرمیشم نصف مدرکاموگرفتم بقیه هم امتحان دادم چندوقت دیگه میان چقدکاروکاسبی شماکسادشدخیلی بده لعنت به ویروس کرونا😔

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

ولی دخترای چشم مشکی قشنگ ترن نشنیدین میگن حوریای چشم سیاه بهشتی😋😋

راستی سوال بود برام، وقتی خدا توی قران میگه حورالعین یعنی زیباترین بندشع خب فک کنم😂

تا اطلاع ثانوی عاشق من نشین، من استند بای حاجی ام😍 
1713
عه چه خوب من تازه دارم ارایشگرمیشم نصف مدرکاموگرفتم بقیه هم امتحان دادم چندوقت دیگه میان چقدکاروکاسب ...

ب سلامتی عزیزم انشاالله موفق باشی ..اره کلا از اسفند تعطیل ..کار نکردیم ..انشاالله رفع بشه ..سلامتی مهمترینه 

من.تو  یوتیوب دنبالشون میکنم ..طرف سیاه سیاه وسط،چشم رنگی ها زندگی میکنی ...یجوری انگار زیباتری ...

به هرحال اینجا خیلی زیبایی پسندی هس، خودت که دیدی حتی پسرام دیگه همه عمل و باشگاه و ...  جو اینجوری شده هیشکی دوس نداره یه چیزش کم باش۶

راستی سوال بود برام، وقتی خدا توی قران میگه حورالعین یعنی زیباترین بندشع خب فک کنم😂

نه زنایی که میرن بهشت چندین مرتبه از حوریازیباترمیشن.

حالا درجشو دقیق نمیدونم.

فضول بی تربیت هستم +چند قطره انسانیت
1710
نه زنایی که میرن بهشت چندین مرتبه از حوریازیباترمیشن. حالا درجشو دقیق نمیدونم.

اوهو، سوالم این بود وقتی خدا میگه حوری رو چشم مشکی افریدم یعنی قشنگ ترینش توی نظر من اینه ایا؟

ب سلامتی عزیزم انشاالله موفق باشی ..اره کلا از اسفند تعطیل ..کار نکردیم ..انشاالله رفع بشه ..سلامتی ...

سلامت باشی عزیزدلم همچنین شما انشالله بیماری ربشه کن بشه وجبران بشه اینهمه  اسیبی ک کرونابه کسب وکارهازدانشالله همیشه تنت سالم ودلت شادباشه گلم

1709
من ازخودم خیلی ناراضیم دائماحسرت دیگرانومیخورم وغصه میخورم بااینکه ادم بدی  نیستم وبکسی بدی نکر ...

درکت میکنم عزیزم یه دورانی منم این حس و داشتم باید رو خودت و روحیت کار کنی تو تنها کسی هستی که تا آخره عمر با خودته پس باید همین که هستی و قبول کنی و دوس داشته باشی باید رو روحیت کار کنی باید به این باور برسی تو خیلی ارزشمندی و تو زندگیه خودت از همه بالاتری و اولویته اولی هیچکس از تو بهتر و بالاتر نیس

1695