2726
عنوان

مادر

129 بازدید | 15 پست

سلام لطفا یه راهی پیش پام بگذاریدمن یه دخترمجردم وهنوزازدواج نکردم همش بامادرم دعوام میشه درسته درگذشتم اشتبازیادکردم امااون همش بهم فحش میده میگ تو قحبه ای تو ج...ده ای تو چی هستی بخدامن خداروشاهد دارم خیلی وقته نه باپسری دوست هستم ن چیزی وترک کردم ودارم نمازامو میخونم خیلی بهم طعنه میزنه یعنی هرروزمن گریه میکنم همش به خواهرم محبت میکنه اون خواهرم ازدواج کرده اماهمش برااونه هرچی پول داره بهش میده من لباس های تنم کلاپارس اصلابه فکرمن نیست واقعانمیدونم دیگه چیکارکنم خیلی باهام بدرفتاره همش بهم میگه ایشلا سرطان بگیری .ایشلادردی بگری درمان پیدانکنی منم میگم ایشلا میگه اخه کی😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه خواهردارم ازدواج کرده همش به اون محبت میکنه اون خواهرمم ازمن خیلی پرش میکنه میگه این چه دختریه ظرفارونشوره فلانو نکنه فلان وچی وچی بخدا منمم جونی واسم نمونده هیچ امیدی ندارم صبح پامیشم تموم خونه روتمیس میکنم توالت هارو حمامو خونه روجارومیکشم ولی بازم اصلابه چشم مادرم نمیام خیلی ازم تنفرداره هی بهم میگه کی تومیگره تویه بدبخت یعنی یه طعنه هایی بهم میزنه ک نگو منم ارزو دارم جای خواهرم باشم مادرم بهم محبت کنه وقتی دختردایی ودخترعمو اونارومیبینم مامانشون چجوری باهاشون رفتارمیکنه اصلابغزمیکنم دوست دارم بمیرم بخدا خدایا توروبه حق توروبه اسم قشنگی ات نجاتم بده😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

براي رهايي إز يكي پناه ببره به يكي ديگه؟؟😐

پس برای رهایی از یکی چیکار کنه خوبه؟

مثلا بره تو خیابون ول شه و مخ پسرا رو بزنه؟ 

آهان نکنه میخوای بگی کار کنه پول دربیاره بره جدا زندگی کنه؟؟

که این حرف از  اون حرفایی گه فقط قشنگن ولی اینجا توی ایران نشدنیه

بعدشم خیلی از خانمهای قدیمی متاسفانه تربیت و افکار قدیمی دارن و تا زمانی که ایشون ازدواج نکنه برای مامانش عزیز نمیشه

البته استارتر عزیزم نه که از روی لجبازی انتخاب کنی بلکه با دقت وآگاهانه انتخاب کن تا زندگی خوبی داشته باشی

اگه میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستید. تازه از پیشمون رفته😭
2706