2726

من یه بچه سه ساله دارم که خیلی شیطون و پر تحرکه همش منو درگیر خودش میکنه اصلا نمیزاره کوچکترین وقتی برای خودم بزارم..الانم تا ۳ شب بیداره اونورم ۱۲ ظهر پامیشه خوایش بهم ریخته تو این قرنطینه..مثلا تا میبینه من بیکارم دارم استراحت میکنم یا چیزی پامیشه میگه با من بازی کن یا بیا تو اتاق من..کلا گیر میده. ازونورم کارای خونه و غذا و بقیه کارا ..اصلا وقتی برام نمیزاره که حتی به خودمو سر وضعم برسم..بزور وقت میکنم موهامو شونه کنم...شما چطور به خودتون میرسید ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من  بچه پنج ساله داذم شرو شیطون بخداباهمسایه هام دیک دعوام میشه اماهمیشه بخودم مسرسم ب خودم نرسم اصلاروحیه حتی کارهم ندارم الان بابچم ازحموم امدم سشوارمم کشیدم تواتاق

رنگ ولایتhaircolorist

مگه میشه یعنی تو کل کارات یه ۱۰ دقیقه وقت نیست 

اگه بچه از یت میکنه دختر ببرش تو اتاق پیش خودت لاک بزن بهش بگو دستش و رو هوا نگه داره تا خشک شه تو هم سریع به خودت یکم برس

خدایا یه نور تو تاریکی هایم قرار بده
چرا اتفاقا الان ک باید بیشتر بخودت برسی ک شوهرت بدونه اولویت اولته

ولی اصلا حوصله خودمو ندارم خیلی از هیکلم بدم اومده آخه من اصلا وزنی نداشتم اندام قشنگ دم دیقه در حال آرایش کردن به خودم رسیدن بودم الان اصلا به خودم تو آینه نگاه نمیکنم چه برسه به اینکه بخوام آرایش کنم اینا قبلا ها دم دیگه بیرون بودم الان 8ماهه فقط میرم دکتر میام اونم از جایی میرم که کسی چشمش به من نیفته

من موهامو کوتاه کردم راحت شدم زود ب زود دوش میگیرم و بلوز و شلوار روزها چون امکان داره همسایمون ک خونه سازی دارن بیان درمون رو بزنن شب ها هم شورتک و تاپ راحت و آزاد آرایش هم آبرسان ک حتما باید بزنم چون پوستم بشدت خشکه اگ جایی هم بخام برم پنکیک و رژ ملایم هم اضافه می کنم روش

چون پوستم خشکه و کرم پودر قشنگ و تمیز روش نمیخوابه و پوسته میده بعضی جاها حوصله ی آرایش ندارم سالهاست☹😒مگر اینک عیدی عروسی مهمونی مهمی چیزی بشه من خوشگل کنم و از کرم پودر استفاده کنم

برا همینم سال ب سال ی کرم پودر رو استفاده می کنم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
چطوری؟ارایش میکنی؟

بیشترموقع هاک ارایش کرده ام ولی ارایشم نکنم همیشه موهام سشوارو شونه کرده لباس مرتب خیلی کم پیش میادموهامم شلخته باشه چون روحیم باموهامه تمیزیش و شونش

رنگ ولایتhaircolorist
2706