2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سر کار نمیرم پس اندازه کردم مگنه بخدا میدادم نه اینکه بخوام شعار بدم

شوخی کردم عزیزم اگز میتونی یکم دیگه جور کن و بزن تو کار پوست و زیبایی

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

نیگاه میتونی کاره منم بکنی من پولام که جمع میشه میرم یه وسیله از جهاز و میخرم بعد مامانم خورد خورد پولمو برمیگردونه همزمان که پولمو برمیگردونه خودمم پولامو جمع میکنم میزارم روهم یع عالمه میشه هم جهاز خریدم هم پول بعد میدم طلا 

این هفته ۱۴۰۰۰۰۰ تومن عرضه اولیه هست هفته بعدم همین حدود منم پول ندارم🤕

اگه ۲ تومن داشتم اونا رو میخریدم🤕

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
🙄🙄

با دوملیون اینا رو یاد بگیره میتونه بره کار کنه .

اگه بخواد سرمایه گذاری کنه دو ملیون پولی نیست 

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
درس میخونم 

تو فامیل وام خانگی راه بنداز و پولت را زیاد کن

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
اینم خوبه

اره خیلی البته اگر بلد باشی چکار کنی

2706