2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اره من دارم .جهازم بوده ،۱۱ ساله استفاده میکنم ازش فربرقی هم دارم ولی فرگاز از اون خیلی بهتره.هوامون رطوبت داره یه کم دیواره ش پوسیده شده ایقد دوسش دارم هنوز به عوض کردنش فکر نکردم.

حتما فر بگیر من مایکروویو و گاز رومیزی گرفتم پشیمونم

چون فر امواج کوفتی نداره و بی ضرره ولی مایکرو ویو داغون میکنه و چیز خوبی هم تحویل نمیده ازش متنفرم کاش میشد بدمش بره جاش ی فر برقی بگیرم☹

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
فر لازمه ی خونه ست

اره واقعا بدون فر خیلی سخته..پیتزا تو ماهیتابه درست میکنم افتظاح میشه میخوام شیرینی درست کنم نیاز به فر داره وخیلی چیزای دیگه 

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔

ما خیلیییییییی از فر استفاده میکنیم...غذای زیادی باهاش درست میکنیم...کیک و شیرینی هم همینطور 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706