2733
2734
عنوان

بچها انیمیشن خوب معرفی کنید بهم دانلود کنم🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 56528 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اووو خیلی قدیمیه 🤣😐 جدیدی باشه لطفا

😂خب بذار فکر کنم

بچه خواهرم انا و اینا میبینه

ی دونه دیگم اسمش موانا

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
عزیزم ایما خیلی قدیمه همشم دیدم منظورم انیمیشن جدید بود 😊

خب خودت چن تا انیمیشن جدید معرفی کن ما ببینیم 😅

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
پاندای کنگ فو کار ! تو زندگیه زناشوییم خیلی بدردم خورد حرکات رزمی که یاد میده برای ناقص کردن شوهر و ...

وایییی🤣🤣🤣 مرسس عزیزم حیف ک مجردم ولی ایشالا درآینده از پیشنهادت استفاده میکنم 🤣🤣🤣👍🏻

2738

هیچی به پای هتل ترانسیلوانیا نمیرسه

خودم دوست دارم شرکو از اول ببینم

کورالاین

کوکو

عروس مرده

هریپاتر انیمیشن نیست ولی دوست دارم دوباره ببینمش

رالف خرابکار

جیمی نوترون

دلیر

الیس در سرزمین عجایب

اردک اردک غاز

موانا

اوسیم😍

بالا

ابری بااحتمال بارش کوفته قلقلی

پارک شگفت انگیز

الوین و سنجاب ها

بامبو فیل پرنده

عصر یخبندان

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
هیچی به پای هتل ترانسیلوانیا نمیرسه خودم دوست دارم شرکو از اول ببینم کورالاین کوکو عروس مرده هر ...

۹۰ درصد قدیمین ولی خوبن

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
پاندای کنگ فو کار ! تو زندگیه زناشوییم خیلی بدردم خورد حرکات رزمی که یاد میده برای ناقص کردن شوهر و ...

🤣🤣🤣🤣

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2706