2703
2553
عنوان

گیج بودم گیج تر شدم...

180 بازدید | 13 پست

بلاتکلیفی درد بدیه...شماها اگه ی روز بفهمین ک تو کل عمرتون ی دین و مذهب اشتباه رو میپرستیدید چ میکردین؟!تا حالا شده چیزی تو دین براتون مبهم و غیرمنطقی باشه؟!خیلی حس بدیه ک ندونی چی درسته چی غلط

تقریبا هر روز

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خدایا توبه....من ب وجود خداهم شک کردم...استغفرلله

...هم شک دارم هم بابت شکم عذاب وجدان...و ب وجود پیامبرا و امام ها هم شک دارم کی اینا رو دیده ک میگن هست؟شاید اینا چندتا حرفه واسه سرکیسه کردن مردم!

2714

دین یه قرارداد که آدما ساختن ...وگرنه خدای همهیکی هست ...و همه بنده هاش رو دوست داره ....اگه قرار بود یک دین برتری داشته باشه اونوقت عدالت خدا زیر سوال میرفت ....فیلم pkرو دیدی خیلی قشنگه ....اونجا میفهمی  دوتا خدا داریم یک خدای حقیقی که همه مار و آفریده و بینهایت مهربانه ....و یک خدای دروغی که ترسناکه و همش میخواد مارو تو بدبختی و فلاکت نگه داره ...و اگه از تصمیمش سرپیچی کنیم به جهنم بندازه مارو ....حتما سرچ کن فیلم رو ببین

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست
دین یه قرارداد که آدما ساختن ...وگرنه خدای همهیکی هست ...و همه بنده هاش رو دوست داره ....اگه قرار بو ...

همین دیگه...همینا منو گیج کرده از ی طرف میگن انسان قدرت انتخاب و تصمیم گیری داره از ی طرف اگه یکی مثلا تصمیم بگیرا ب قول اینا کافرشه باید بره جهنم!خب پس قدرت انتخب و عقل و اراده چیه این وسط...