2726
عنوان

من قبلا بچه دوست نداشتم ولی الان

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 65 پست

من ولی خب من فقط یکسال ازدواج کردم منطقی نگاه می کنم خیلی زوده با توجه به شرایطمون 

ولی بچه می بینم دلم آب میشه حتی گریم می گیره نمیدونم چم شده خودن واقعا هنوز بچه ام ولی از صمیم قلبم دلم بچه می خواد😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ولی خب من فقط یکسال ازدواج کردم منطقی نگاه می کنم خیلی زوده با توجه به شرایطمون  ولی بچه می ...

من ۴ سال و چند ماهه ازدواج کردم جدیدا دلم میخواد 

چند سالته

منم همینم اصلاحوصله بچه ندارم مخصوصا که ب پروسه بارداری و زایمان واینافک میکنم

منم فکر زایمان تنمو‌ میلرزونه .ولی فکر میکنم بارداری دوران خوبی باشه اگه مشکل خاصی پیش نیاد 

2728
من ۴ سال و چند ماهه ازدواج کردم جدیدا دلم میخواد  چند سالته

۲۴

تو نامزدی اصلا بهش فکر نمی کردم‌ می گفتم‌چهار پنج سال بعد عروسی نمی دونم‌الان چرا انقدر برام‌شده حسرت 

منم فکر زایمان تنمو‌ میلرزونه .ولی فکر میکنم بارداری دوران خوبی باشه اگه مشکل خاصی پیش نیاد 

دقیقا.اره اگه ویارنداشته باشی یا خدایی نکرده مریضی چیزی نداشته باشی یااسترس اینکه واسه بچت مشکلی پیش نیادمیتونه دوران خوبی باشه.

من ۴ سال و چند ماهه ازدواج کردم جدیدا دلم میخواد  چند سالته

قبلا همش به گریه بچه و مریضی سختی زایمان و نگهداری از بچه فکر می کردم 

الان فقط اون حس مادرشدن و بغل کردن بچه است که می یاد تو ذهنم 

دقیقا.اره اگه ویارنداشته باشی یا خدایی نکرده مریضی چیزی نداشته باشی یااسترس اینکه واسه بچت مشکلی پیش ...

آره من خیلی دوست دارم تجربه کنم 

از طرفی درس خوندن برم سرکار

موندم تو دوراهی 😔

دقیقا.اره اگه ویارنداشته باشی یا خدایی نکرده مریضی چیزی نداشته باشی یااسترس اینکه واسه بچت مشکلی پیش ...

برا من ک دوران خوبی بود😍

هم بارداری هم بچه داری هم زایمان🥰😍😍😍

دخترم ی سالشه بازم باردارم😁

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
چیکار کردی 

كاري نكردم راستش

قبلنا همسرم خيلي ميخواست من نه

الان يسري راجع بهش حرف زديم اونم نه جدي،بقول تو روم نميشه،گفت فعلا جايي براي بچه تو زندگيمون نميبينم

اگه دوست داری خب بیار 

واقعا شرایطش نیست تازه عروسی کردیم با کلی قسط خونه خریدیم همسرم که یه شهر دیگه کار می کنه( منم که شهر همسرم هستم و از خانواده ام دورم) 

اینجوری هم از نظر مالی برامون سخت هم این که دست تنهام 

منتظرم این اوضاع درست بشه یه مقدار ( حالا کی درست بشه الله اعلم ولی هر بچه ای که می بینم حالم خراب میشه )

2706