2733
2734
عنوان

شما باشین چیکار میکنین؟

173 بازدید | 31 پست

بابای عیاش و خسیس و ابرو بر

داداش معتاد و بدبختیاش

هر روز جنگ و کتک کاری

۳۵ و مجرد 

کسی تو زندگیم نیس

کار گیرم نمیاد بیادم بابامینا نمیذارن

اجازه مستقل شدن ندارم

با یه مامان مریض

چیکار کنم من ؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

35 سالته اجازه میگیری واسه استقلال؟

حرفی ندارم😐

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2728

خب تو خونه کارهای اینترنتی انجام بده

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

خدا صبرت بده، اگرهم بری سرکار مشخصه بابات و داداشت ازت میگیرن پولاتو😔

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738

نمیدونم در چه حد معتقد هستی ولی نماز جعفر طیار شب یا روز جمعه معجزه داره واسه ازدواج 

همیشه بخون.

ختم های مختلف بگیر خود خدا ازدواج خوب واسه ت رقم بزنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

یه فامیلی داریم خیلی پولدار و با کلاسن دوتا پسر داشت دلشون دختر میخواست پسراش بزرگ شدن رفتن کانادا اینام رفتن یه دختر از خانواده ی درب و داغون اوردن پدر معتاد خفن برادراش زندانن

خلاصه حسابی بهش رسیدن و بزرگ ش کردن خیلی هم بهش علاقه دارن

الانم دنبال کارهای اقامتش هستن ببرنش کاندا

وقتی روزی ت خوب باشه ربطی به خانوادت نداره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

متاسفم

درست نیست بگم ولی نمیدونم چرا جدیدا نا شکر شدم همش پیش خودم میگم خدا خودش عدالت نداشته و اینقدر بین بین بنده هاش فرق گذاشته از همون نوزادی فرق شروع میشه یه نوزاد میره تو خانواده خوب و مرفه یکی میره دست این گداهای سر چهاراه که باعث دلرحمی بقیه شه 

اون وقت ما توقع داریم ادما عدالت رو رعایت کنن😥

یه فامیلی داریم خیلی پولدار و با کلاسن دوتا پسر داشت دلشون دختر میخواست پسراش بزرگ شدن رفتن کانادا ا ...

پس چرا برا من هرکی میاد خواستگاری میذاره میره یخاطر شرایط خونوادم😔

2706