2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاین تاپیک من

111 بازدید | 10 پست

بچها سرکارم از شنبه باز میشه 

سیستم دفاعی بدنم خیلی ضعیفه 

میترسم برم کرونا بگیرم ،نرمم بیکار میشم 

خودم بیماری زمینه ای دارم پدر و مادرمم سن بالان خیلی میترسن 

این وضعیتم حالاحالاها ادامه داره 

چکار کنم واقعا مغزم ترکید خودم بدرک دوست دارم بمیرم ولی خانوادم گناه دارن 

جام بودین بیکاری و انتخاب میکردین یا کارو

اللهم صل علی محمد وآل محمد 🤩با تکرارش خوشحالم میکنی خوشگلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من از طرف خودم میگم . من کار رو انتخاب میکردم ( متاسفانه)

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بیکاری سلامتی خانوادت مخصوصا پدرمادرت و خودت مهم تره

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
2738

برو سر کار. ژل شستشو و ماسک و دستکش داشته باش و خیلی رعایت کن. 

الان پزشکا ک دقیقا پیش ویروس هستن با رعایت سالم موندن. شغل شما ک خطر ناک تر از اونا نیس... 

دوستای قشنگم به دعای خیر و صلواتتون خیلی محتاجم... 

توکل به خدا با رعایت کامل بهداشت 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧