2733
2734
عنوان

تشنج+فنوباربیتال

746 بازدید | 27 پست

سلام خانما پسر من باتب تشنج کرد بعد بیمارستان مشخص شد علتش مننژیت بوده.بعد ۱۰ روز بستری الان یه ماهه خونس قرص فنوباربیتال میدم بهش.تو خواب یجور تیک داره خیلی نگرانم.خودم هم باردارم ماه اخرم.تورو خدا اگه کسی میتونه دلداریم بده راهنمایی کنه بدونم لرزش ها از عوارض داروعه یا چی؟؟بعد رفع میشه بعد از قطع دارو یا نه

الهی به حق فاطمه زهرا هیچ بچه ای مریض نشه ان شالله پسرتون هیچیش نیس و زود خوب میشه

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بعد خیلی هم بدخواب شده تو خاب یهو جیغ میزنه گریه میکنه.تکون میخوره تو جاش نیست اصلا

اون که طبیعیه این یکی پسر من که قرص نخورد هرشب پدرمو‌در میاره انقدر که پرخاش میزنه تو‌خواب

پسر منم میخورد قرص رو‌ولی تیک نداشت به دکترش زنگبزن بپرس چند سالشه پسرت؟

۱۷ماهشه.ینی اصلا عوارض دارو روش تاثیر نداشت؟بیش فعال نشده بود؟؟دکترش شماره ندارم.وقت هم نمیتونم بگیرم نیستن

2738
۱۷ماهشه.ینی اصلا عوارض دارو روش تاثیر نداشت؟بیش فعال نشده بود؟؟دکترش شماره ندارم.وقت هم نمیتونم بگیر ...

واللا الان بعد تقریبا چهار سال و‌نیم که از قرصش میگذره خیییلییی عصبیه خیلی بداخلاقه نمیدونم به خاطر قرصه یانه

2706