2726
عنوان

شوهرم تو جشن عقد دست میزد و لی لی لی میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا شوهر من تو جشن عقد فقط گریه میکرد بنده خدا

چون با سختی به هم رسیدیم

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
حالا شوهر من تو جشن عقد فقط گریه میکرد بنده خدا چون با سختی به هم رسیدیم

الهییی.شوهرمنم بیش از حد ذوق داشت خل شده بود

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

یه عروسی دعوت بودم که دوماد به قدری رقصید که اگه من جا خالی نمیدادم‌افتاده بود رو من . 

عروسی تو خونه بود و ما نشسته بودیم زمین☹

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
چ ربطی داشت؟! والا من عروسیم چندسال پیش بود.  از 29بهمن از در خونم بیرون نرفتم امروز بابابزرگ ...

یعنی ی عده شدن مفتش محله.... انگار حقوق میگیرن امار رفت و امد مردمو چک کنن... باید برا هر حرفی بهشون جواب بدی.بگو ماهم مثل شما تو قرنطینه ایم دیگه ولمون کنین... 

استارتر شوهرت آرزو داشته خوب  

خدا پدربزرگتو رحمت کنه

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
تو چه باحلی همونی نیستی که میگف عروس چقدر قشنگه😂😂

نه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
همون کِل کشیدن خخخ

خخخخخخ آها  

العان هم بعد از یک سال هنوزم اونقدر شاده؟یا فقط همون شب عروسی شادیش بود؟  

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2706