2733
2734

انشالله دوماه دیگه زایمان میکنم خردادماه چیا لازمه بخرم لباس اینا چنددست بگیرم که تا3ماهگی اینا کافی باشه و سایزچند ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صفر و یک و دو

ی سرویس کامل صفردانالو بخر خیلی لازمت میشه 

ب غیر اون سه تاشلوار صفر سه تا بادی صفر البته استین کوتاه یا رکابی و دوتا کتی صفر چون گرمه خرداد من پسرم تیر ب دنیا اومد همش بادی رکابی تنش بود 

سایز یکم من چهاردست خریدم دانالو بود باز چون عالی ن 

ولی هرچی میخری زیر دکمه ای باشه که هم بچه راحته هم پوشکش مرتبه 

2731

من دوماه زایمان کردم سایز صفر گرفتم باسایز یک چند دسته ولی خیلی زود کوچیک شدن قایل استفاده نیستن چون بچه م خیلی زود رشد کرد چندتاش نپوشیده بنظرم دودست بگیرسایز صفر ویک چون بچه زود رشد میکنه بعدش احتیاج داری بگیر 

ساعت دنیایی من کوک است بالبخندتو                                     صبح رابیداری چشم توتعیین میکند❤💑❤
صفر و یک و دو ی سرویس کامل صفردانالو بخر خیلی لازمت میشه  ب غیر اون سه تاشلوار صفر سه تا بادی ...

اخه یکی میگف سایز صفر نخر چون زودی کوچک میشه حالا موندم بگیرم یا نه

من دوماه زایمان کردم سایز صفر گرفتم باسایز یک چند دسته ولی خیلی زود کوچیک شدن قایل استفاده نیستن چون ...

خواهری نی نی شمام  دل درد داره؟نی نی من یه ماهشه خیلی دل درد داره دارو هم میدم ولی خیلی اذیته

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2738

اگر فقط وسایل ضروری رو میخوای تا ۳ ماهش، میشه:

یه دست رختخواب 

یه زیرانداز تعویض

یه ساک حمل بچه یا کریر

ناخن گیر و شونه

شیشه شیر و شیشه شور برای شستنش

حداقل ۴ دست لباس سایز ۱ و ۲

اگر میتونی یه گهواره هم بگیر

چون تو خرداد هستی خیلی لباس گرم نمیخواد بگیری

چند تا خشک کن و یه حوله

شامپو سر و بدن بچه

فعلا اینا یادم بود

اگر میتونی تخت کنار مادر هم خیلی استفاده میشه

ن بابا نمیشه نخرید ی چیز میگناااا خب زود کوچیک بشه فدای ی تار موش که همچین زودم کوچیک نمیشه 

پسرم ۳و صد بود با قد ۵۰بلز صفر بهش یکم بزرگ بود 

اتفاقا صفر لازمه بخان بیان بچه رو ببینن باید لباسای اندازه و مناسب بپوشه 

و البته هم دو یا سه تا یکسره ی گوگولی م بگیر ک اگه جایی رفتی بپوشونی 

ولی خوده دانالوها انقدر شیک و خاصن که مثل لباس بیرونن من خریدم همه کیف میکردن میدیدن هنوزم برا پسرم دانالو میخرم

حتما بخر،منم بخاطر این حرفا نخریده بودم، تو اون گیرو ویر رفتم خریدم،تا چن مدت هم پوشید شاید یک ماه یا بیشتر، بادی حتما بخر، دو سه تا بیشتر نخری ها، سرهمی هم خوبه، اما بخاطر کرونا زیاد مجلسی نباشه چون مهمونی در کار نیست، سایز صفر و یک بخر، از الان زیاد لباس نخر،بعدا پشیمون میشی،رفته رفته که بزرگتر میشه اون موقع میخزی

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
اگر فقط وسایل ضروری رو میخوای تا ۳ ماهش، میشه: یه دست رختخواب  یه زیرانداز تعویض یه ساک حمل ...

ممنون😊 بیشترشو گرفتم فعلا درگیر لباسم ک چن دست بگیرم تا بعدا مجبور نشم تا چن ماهی با بچه برم بیرون و خرید.

2706