2737
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4163969/منتظران-مهدی-ع-بیان-فکرنکنید-وارد-شدن-ب-این-تاپیک-الکیه-خدا-دعوتت-کرده?postId=131261306

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته ولی من واقعا از ظهور میترسم چون تو کتاب دین و زندگی خوندیم که زندگی تا ۶ یا ۹ سال بعد ظهور ادامه داره و بعد قیامت میشه والا بخدا من یه وقتاییم ک واسه ظهور دعا میکنم با یه عالمه ترس دعا میکنم، واقعا چهار ستون بدنم میلرزه . در کل دعا میکنم چون دوست ندارم زندگی جاهلانه ایی داشته باشم ولی با ترس و میترسم امام (عج) ظهور کنه😔

🦋🦋

2731
درسته ولی من واقعا از ظهور میترسم چون تو کتاب دین و زندگی خوندیم که زندگی تا ۶ یا ۹ سال بعد ظهور ادا ...

سلام درکت میکنم منم مثل شما بودم چون اشتباه وارد مغزمون کردن دست خودمون نبود, امالان بیا تو تاپیک من درمورد مهربانی امام هم میگم مگه امام زمان نعوذ باالله ستمگره که بخواد دنیا رو یهو زیر ورو کنه عزیزم اطلاعاتتو ببر بالا اونوقت ک میفهمی امام چقدر مهربونه وقتی منو شما دعای سلامتی سلامتی براشون میخونیم اونم در جواب برای ما دعامیکنه دعابرای سلامتیمون بش سلام میدیم جواب میده بنظرشما این امام مهربون نیست گلم بیا تو تاپیک من همچیز هست بیا بخون امامتو بشناس منم مثل شما فکر میکردم 

درسته ولی من واقعا از ظهور میترسم چون تو کتاب دین و زندگی خوندیم که زندگی تا ۶ یا ۹ سال بعد ظهور ادا ...

امام زمان وقتی میاد 300سال حکومت میکنه دنیا میشه پراز عدالت پر از برکت فقر میره از این اختلاسگرا میگیره میده ب فقرا دیگه فقیر نداریم نمیاد که سرمون ببره میاد اسرائیل ظالم نابود میکنه میاد بچهای افریقا ک دارن جون میدن از گرسنگی نجات میده 

2738

ماالان اذیتم الان دنیامون لذت بخش نیست حتی برای پولدارا چون اونام مثل بقیه حبسن تو خونه دنیاپراز جنگ فقر ظلم هوای سالم نداریم خوراک سالم نداریم بیماری پشت بیماری سیل زلزله خودکشی و,,,,,, چقدرا هستن ک از بی نونی دارن جون میدن مردم یمن افریقاامام بیاد اینا همه میرن شما دیگه فقری نمیبینی ظلمی نمیبینی شماالان ساعت سه شب جرات نداری تنها بری خیابون اما امام ک بباد امنیت انقدر زیاد میشه ک ی زن ب تنهایی تااون سر دنیا هم میره امام ک بیاد حکومتی تشکیل میده ک همه میگیم هااینه 

این اون دولت و حکومتی بود که میخاستیم این درسته 

عزیزم امامتو بشناس بر هرکسی واجب شناخت امام 

برات ارزو میکنم ک بری دنبالش و بشناسیش ک هیچی واجبتر از شناخت امام نیست 

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی وبسایت طلا و خورشید

ماالان اذیتم الان دنیامون لذت بخش نیست حتی برای پولدارا چون اونام مثل بقیه حبسن تو خونه دنیاپراز جنگ ...

زمان‌های ذکر شده

پنج، شش، هفت، هشت، نه، ده، چهارده، نوزده، نوزده و اندی، بیست، سی، چهل، هفتاد، ۱۴۰ و نهایتاً ۳۰۹ سال، زمان هایی هستند که در احادیث، از آن‌ها به عنوان مدّت حکومت یا زندگی امام زمان(عج) پس از ظهور یاد شده است. برخی احادیث نیز از هفت سال و دو ماه و چند روز سخن گفته‌اند. [۲]

در برخی احادیث نیز مدّتی ذکر نشده و گفته شده که مهدی علیه السلام هر اندازه که خدا بخواهد، باقی خواهد ماند. مستند زمان های یاد شده، هر چند از نظر تعداد و اعتبار یکسان نیستند، ولی برای هر یک از آن‌ها می توان حدیث یا احادیثی را نقل کرد.

احادیثی از شیعه و اهل سنّت، مدت حکومت مهدی علیه السلام را هفت سال ذکر کرده‌اند. نمونه‌اش از طبری است که از ابو سعید خدری نقل می کند که پیامبر صلی الله علیه و آله فرمود: «قیامت به پا نمی شود، مگر اینکه مردی از اهل بیت من حکومت می‌کند و زمین را پر از عدل می کند، چنان که پر از ظلم شده است. و این، هفت سال طول می کشد». [۳]

ابن ماجه از ابو سعید خُدری نقل می کند که از پیامبر صلی الله علیه و آله شنیده است که: «مهدی در امّتم خواهد بود، اگر کم باشد هفت سال و اگر زیاد بماند، نُه سال». [۴] احمد بن حنبل، ابن ابی شیبه، طبرانی و دیگران، احادیثی را می آورند که افزون بر آن، هشت سال را نیز ذکر می کند. [۵]