2726
عنوان

میخام از خوبی های خانواده شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2232 بازدید | 104 پست
داستان تخیلی نیست خدا وکیلی؟؟؟؟

وای کجاش تخیلیه خوشبخت شی گلم 

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا روز مادر کادو بهش ندادی

وضعیت مالی شوهرم‌زیاد خوب نبود واس منم‌کادو نتونس بگیره فقط تبریک گفتم

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
2728
اره بخدا به دعوای شدیدی بینمون شد تا مرز طلاق پیش رفتیم 😓

منم تجربه کردم..فک کنم اینجا خیلیا درگیرن.قصد چشم زدن هم ندارن.اما ناخوداآگاه آه میکشن یا حسرت میخورن انرژی منفیش میرسه ب زندگی ادم.منم یبار از خوبی شوهرم گفتم بخدا به شب نکشیده دعوامون شد.ماکه دو روزم قهر نمیشدیم یه هفتع قهر بودیم😑😑😑

به احتمال ۹۹.۹۹٪ خواهرشوهر نداری وگرنه امکان نداشت اجازه بده پدر و مادرش برات ازین ریخت و پاش ها انج ...

رفتم بگم منم مادرشوهرم تنهایی خوبه ولی دوتا دختر همسن من داره انقد مقایسه کرد بین پسر خودشو دومادش خوبیهای پسرشو میدید بدیهای دومادشو ،دق دلیشونو سر من خالی کردن تا دخترش طلاق گرفت دیگه جگرش داشت در میومد دعوا راه انداختن سر من به خدا سپردمشون چقد بین منو و شوهرم جنگ راه انداختن

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
به احتمال ۹۹.۹۹٪ خواهرشوهر نداری وگرنه امکان نداشت اجازه بده پدر و مادرش برات ازین ریخت و پاش ها انج ...

نه اینطوری ام نیس بدبین نباشین.من دو تا خواهرشوهر دارم اصلا اصلا مادرشوهر و پدرشوهرم اجازه نمیدن ک تو مسائل بین ما دخالت کنن.خودشونم ادمی ان ک سرشون ب زندگی خودشون گرمه

والا منم همچین خانواده شوهری داشتم نه تنها تاپیک میزدم بلکه عکسشونو میدادم بزنن رو بنر ده بیست تا تو ...

خخخخخ

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
خانواده همسر منم خداوکیلی خوب هستن پدر شوهرم کلی کمک کرد خونه و ماشین خریدیم مادر شوهرم هم همش زنگ م ...

پدر شوهرتو  خواهانم

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

منم خیلیییی دوستشون دارم ماه اند بخدا

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2706