2737
2734
اخی چ بد،حالا الان داداشت بزرگ شده خوبه؟چون میگن بچه های شیرخشکی ضعیف میشن و زود مریض میشن،ولی من گو ...

عزیزم ماشالا دومترقد خوشتیپ و...ما نوددرصد فامیلامون شیرخشکی بودن الان همه دکتر مهندس و هیکلی و.. 

زرمفته باورنکن 

خوب کردی والا شیرخشک خیلیم خوبه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😍😍مرسی عزیزم خدا نی نی خـوشگل خودتم حفظ کنه برات🌸🌸💋💋💋

قربونت برم عزیزم ممنون⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

عزیزم ماشالا دومترقد خوشتیپ و...ما نوددرصد فامیلامون شیرخشکی بودن الان همه دکتر مهندس و هیکلی و..&nb ...

ماشالا😍😍خوشحال شدم اینو شنیدم خیلی ناراحت بودم،اگه دیدی بچه اذیتت میکنه شیر خشک بده،شیر خودتم بدوش کم.کم بده عزیزم

2728
ماشالا😍😍خوشحال شدم اینو شنیدم خیلی ناراحت بودم،اگه دیدی بچه اذیتت میکنه شیر خشک بده،شیر خودتم بدوش ...

آره بابا 

خیلی از زنا فقط بلدن ته دل ادمو خالی میکنن وای بچه ال میشه بل میشه 

برادرزاده من وزن تولدش ۴و۲۰۰ بود ماشالا دوسال کامل هم شیرمادر خورد الان اونقد لاغره که نگم برات 

والا نه اسکلت بندی درشت نه چیزی 

همش حرفه 

بچه با بچه فرق داره 

فقط یه چیزی شنیدن وای شیرمادر معجزه می‌کنه و...

آره بابا  خیلی از زنا فقط بلدن ته دل ادمو خالی میکنن وای بچه ال میشه بل میشه  برادرزاده ...

اره میگفتن سیستم ایمنیش ضعیف میشه،ولی واقعا همه ویتامینارو داره شیرخشک،نان ۱ یبار من گرفتم بهش نساخت همشو بالا اورد

2738
 اره میگفتن سیستم ایمنیش ضعیف میشه،ولی واقعا همه ویتامینارو داره شیرخشک،نان ۱ یبار من گرفتم ب ...

آره بابا کلی ویتامینه توش 

شیرمادر که بستگی داره چی خورده باشی 

الان چی میدی بهش شیرخشک؟پسرمن سرشیشه ارتودنسی نگرفت معمولی دوست داره

آره بابا کلی ویتامینه توش  شیرمادر که بستگی داره چی خورده باشی  الان چی میدی بهش شیرخشک؟ ...

همون معمولی بده ارتودنسی خیلی بیخـوده شیر رد نمیکنه،پسر من فقط ارتودنسی رو میخوره اونم برعکس میندازه دهنش🤕نیم ساعت طول میکشه ۶٠ تا بخوره،من سوپرامیل میدم خیلی خوشمزش ویتامیناشم کامل،دونه های انقد نرم مثل بقیه زبر و خشک نیس

همون معمولی بده ارتودنسی خیلی بیخـوده شیر رد نمیکنه،پسر من فقط ارتودنسی رو میخوره اونم برعکس میندازه ...

ای جونم خداایا ارتودنسی برعکس🤪🤪🤪

عشقه ماشالا 

نووش جونش خیلی هم عالی