2737
2734

سلام . وقتی که چند ماه برای کاری می دوی تا بهش برسی ، ولی هنوز بهش نرسیدی ، چقدر این نشدن رو به پای حکمت و مصلحت مینویسین ؟ اینکه کسی سنگ اندازی بکنه سر راهت ، باز هم باید گذاشت به پای حکمت ؟ مصلحت ؟ و اینکه بگیم خیری درش نیست ؟ پس اگر قرار بر نشدن بود ، چرا خدا این راه رو جلوی پام گذاشت و من رو ترغیب کرد که برم دنبالش ؟ چرا شور و اشتیاق رسیدن به اون رو ، توی دلم گذاشت ؟ خب اگر مصلحت نبود ، چه نیازی بود به اینکه ، دنبالش برم ؟

اللهم عجل لولیک الفرج 

من فکر میکنم گاهی مسیری که میریم را باید عوض کنیم .تغییر مسیر بدیم ...

و اینکه مغز آدم اگه آکبند باشه ،نمیتونه اصلا تغییر رویه بده نمیتونه به سمت رشد حرکت کنه ... 

من سعی کردم حتی اعتقاداتمم بازنگری کنم .همه جیز رو...

حتی به این نتیجه رسیدم ۹ ساعت کار در طول روز زیاده .باید کمتر کار کنم و بیشتر پول در بیارم.از مغزم بهتر کار بکشم نه از بدنم و...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله شدیدا اعتقاد پیدا کردم , اخیرا چند تا اتفاق برام افتاد که بنظرم دور از حکمت و مصلحت نبوده 

مگه ما چند بار به دنیا میایم ؟ خب چرا خواستمون ، به صلاحمون نباشه ؟ برای خدا که کاری نداره ؟ چی میشد که به خواستمون برسیم ، خواسته ای که میتونه تغییر مسیر زندگیت رو به اهداف ببره . آدم تا ی حدودی ، شوق و ذوق داره ، به خواستش برسه . اگر بگذره و نرسه ، اون آدم سابق نمیشه و عملاً دیگه نه خواسته ای داره و نه آرزویی ، از همه جا میبُره 

اللهم عجل لولیک الفرج 
2728
مگه ما چند بار به دنیا میایم ؟ خب چرا خواستمون ، به صلاحمون نباشه ؟ برای خدا که کاری نداره ؟ چی میشد ...

نه عزیزم اینجوری نیست اتفاقا به خواسته ات میرسی اما در زمان مناسبش برا من که اینجوری بوده تو همه ی اتفاقای مهم زندگیم که شدیدا برام مهم بودم و عجله داشتم و نمیشد و داغون بودم یه زمانی بهشون رسیدم که به حکمت خدا ایمان آوردم دیدم اگه اون موقعی که میخواستم میشد شاید دوام نداشت اما مثلا الانی که تو این شرایط اتفاق افتاد پایداره 

نه عزیزم اینجوری نیست اتفاقا به خواسته ات میرسی اما در زمان مناسبش برا من که اینجوری بوده تو همه ی ا ...

ممنون ، چقدر حرفتون به دلم نشست ، ان شاءالله 

اللهم عجل لولیک الفرج