2737
2734
عنوان

پایین آوردن فشار خیلی بالا

1244 بازدید | 80 پست

سلام

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید 

مامانم از صبح که بیدار شد یهو گفت تو سرم صدای عجیبی میاد فشارش رو که گرفتیم 20 بود بردیم بیمارستان زیر زبانی داد مرخص کرد بعد اومدیم خونه دوباره حالش بعد شد دوباره بردیم یه بیمارسنان دیگه قرص داد و امپول و زیر زبانی 16 شد فشارش مرخص کردن اومدیم خونه یک ساعت بعد دوباره شد 19 بردیم زیر زبانی قوی تر داد با دوتا زیر زبانی ضعیف اومدیم خونه الان دوباره گفت ای سرم فشارش گرفتیم بازم 19.5 بود خواهرم اینبار برد یه بیمارستان دیگه 

میشه اگه تجربه دارین راهنمایی کنید چرا کنترل نمیشه با این همه دارو و امپول 

ماست و سیر و آبلیمو هم دادم کمکم کنید بگید چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیزای ادرار اور بهش بدیدـباید براش سرم میزدن بیاره پایین با امپول

سرم نزدن فقط آمپول زدن میاد 16 میایم خونه دوباره میره بالا 😭😭خیلی میترسم خدای نکرده اتفاقی نیوفته 

اون کله سبزه بالای بادجون رو دم کنید بخوره

جوشونده برگ تمشک هم خوبه

یه مدت بخوره

عمه ی منم فشارش بالا بود.یه مدت استفاده کرد.اومد پایین

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

چای ترش چند لیوان ببر بهش  میاره پایین

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2738

سلام عزیزم فشار بالا خیلی خطرناکه پدر منم فشارش رف بالا خونریزی مغزی کرد و متاسفانه فوت شد 

تحت نظر پزشک باید باشه

سیتی اسکن بگیرین ازش و پیش یه متخصص خوب ببرینش انشاالله ک مشکلی نباشه 

قرص زیرزبانی هم همیشه تو خونتون داشته باشین

❤دل مرنجان ک ز هر دل به خدا راهی هست❤

باید دارو مصرف کنه به طور منظم

عصبی شدن؟ استرس دارن؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
سرم نزدن فقط آمپول زدن میاد 16 میایم خونه دوباره میره بالا 😭😭خیلی میترسم خدای نکرده اتفاقی نیوفته& ...

ببین فشارش بخاطر چی بالا میره استرس اینا نداره که

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓
2706