2733
2734
عنوان

از خواب پریدن و ترس نوزاد

6931 بازدید | 25 پست

بچه ها من بچم دوماهشه. خیلی کم خابه وتا خوابش میبره تا میزارمش زمین بعد پنج مین میپره از, خواب و گریه میکنه. خیلی هم میترسه. گاهی هم دستو پاش میپره توخواب. کسی این مشکلو داشته.چکار کنم؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نزدیک غروب ته چند روز پشت سر هم آهن داغ کن بیارش پیش بچه روش اب بریز چند بار بچه رو هم از بالاش چند بار رد کن با آبش دست صورت وپای بچه رو بشور آبش هم بریز بیرون خونتون ،اسفند هم دودکن براش با نمک ،سرب هم میتونی آب کنی بجا اهن بریزی توآب

بچه منم همینطوری بود دل دردهای شبانه شه دستاشو ک یهو تکون میده یکهو دلش درد میگیره آب جوش نبات بده خوب نشد یه سرچ کن تو تاپیکهای قدیمی همین نی نی سایت برا دل درد نوزاد. شربت زیاده ولی صرر داره واسه بچه منم فایده نداشت داروهای کولیک. شوید بهش می افتاد یعنی شوید رو تو آب‌جوش می‌ریختم دم میکردم عصاره شو چند قطره میدادم البته که اسهال میشد دفه بعدش اما دلش خوب میشد هیچی دیگه بهش نمی‌افتاد نعنا میگن بده واسه بچه. خلاصه شربتاشم از داروخونه میتونی بگیری

2738

شاید همزاد داره اذیتش میکنن

قرآن بخوم بالاسرش وقتی خوابه

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ  باش تخم بزار!!!! والا!😂    به پشم هایت بیاموز ، هر چیزی ارزش ریختن ندارد...

قبل خواب شربت دل‌درد بده بعد دستاشو مثل قنداق ببند راحت می‌خوابه کلا قنداق کردن خوبه من پسرم عادت نداشت ولی سه ماهش بود دستاشو مثل قنداق میبستم راحت می‌خوابید 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

زیر سرش قرآن بزار اگه بچه کوچیک دیگی ای نداری زیر تشکش یه قیچی یا چیز آهنی بزار جنارو دور میکنه ،اسفند با نمک و۷ تا میخ بزار تو یه پارچه بقچه کن بزار زیر سرش اینارو قدمیا یادم دادن تو هم انجام بده جواب گرفتم،حرز امام جواد هم براش بده بنویسن بزار تو بازوش

بچه ها احساس نا امنی دارند. ببین از یه جا تنگ  و محصور اومدن یه دنیا باز و پر سر و صدا، اگر قنداقش نمیکنی سعی کن دورش بالشت بذاری، هر جوری خودت بلدی دورش بگیر، جای ک سر و صدا هست نخوابونش، اتاقم کامل تاریک نکن ی چراغ خواب روشن بذار 

کاش در دهکده عشق فراوانی بود،کاش زیر بازار صداقت کمی ارزانی بود
نترسون مادرو گلم

ترس نداره

تازه بترسه و برای رفع مشکل اقدام کنه بهتره

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ  باش تخم بزار!!!! والا!😂    به پشم هایت بیاموز ، هر چیزی ارزش ریختن ندارد...
2706