2733
2739
عنوان

دردودل شبونه بیاین تووو باهم باشیم

446 بازدید | 49 پست

امشب دلم حسابی گرفتههه بوود عقدم ولی خییییلی احساس تنهایی میکنمم ازاینکه همیشه خودمو خررردمیکنم  توگوشی همسرم فیلم دیدم فیلم بدی سری ناراحتی دیگه هم دارم براهمین خساااابی گریه کردم همسرم زنگ زدک چرا گریه کردی صدات گرفته گفتم چون حس میکنم ادم جالبی برات نیستم اونم کلی قربون صدقه ک عزیزمن سفیدبرفی منی خوشگل منی ولی همش فک میکنممم زشتممم همش فک میکنم  تو ی جمعی ازهمه پایینترم وضع مالیمون متوسطه ولی هییییچی توزندگیم کم نداشتم خونمون پایین شهره تویه حمعی ک میکن خونتون کجاااست ازخجالت سرخ میشم یا کسی میشنوه ب همسرم میگه ازاونجاچرا زن گرفتی دلم میگیره چوون همه فک میکنن هرکی اینجاس ی ادم خراب و‌فقیره ی همچین تصوری دارن ب این منطقه بااینکه من ازخیلی ازپولدرا بیشتر کیف کردم  بچگیم همه چییییی داشتم تاالان ولی متلاجای جوش دارم وقتی میرم جایی فک میکنم دیگه ازمن بدریخت ترنیس حاضرنیستم اینه رونگا کنم کرم میماسه جوشا معلوم میشه و شلخته بنظرمیادصورتم شاید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدرخودت رو تحقیر میکنی؟

بااین اعتماد ب نفس ضعیف تو زندگی موفق نمیشی و همه میکوبنت

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728

عزیزم اعتماد بنفستو ببر بالا چرا زشت باشی منم جای جوش دارم ولی باکرم میپوشونم صورتتو قبله مهمونی رفتن تمیزو حسابی بشور ک کرم نماسه فیلم بد دیدی خودت ب خودت اهمیت بده هرچی ب شوهرت بگی من زشتم بدم بدتر حساس میشه 

لطفا لایک نکنید فقط ریپلای کنید 

پس من چی بگم .....

یه مشکلی برام پیش اومده شاید درنگاه خیلیاساده باشه ولی قلبمو فشار میده اصلا نمیزاره از زندگی لدت ببدم حالم داره به هم میخوره از نفس کشیدنم شدم یه ادم بیخود 

ببخش که چیزی به ذهنم نمیرسه تا کمکت کنم 

2738
چقدرخودت رو تحقیر میکنی؟ بااین اعتماد ب نفس ضعیف تو زندگی موفق نمیشی و همه میکوبنت

ی بارطلاق گرفتمم وازدواج دوممه ولی همسرم مجرده همسرم عین بچه هاس سرهمه چی ناراحت میشه ولی زودم محبت میکنه بهم حس میکنم اگه سیاست بلدبودم الان بایدهزاربار طرف خودم میکسوندمش ولی افسوس اخرشج بااین اخمق بازیام یکاری میکنم بیادبگه تشکرکن ک کرفتمت

باشه

آفرین گلم تجربه من اینه هر چی ب شوهرت بی تا آخر عمر همونجا باهات رفتار  میکنه من اول ب شوهرم میگرنم من زود عصبانی میشم الان که خیلی بهتر شدم باز سالی یبار که عصبی یشم میگه تو کلا زود عصبی میشی

چقدر اعتماد به نفست پایینه گلم یکی از دوستای من اصلا خوشگل نیس اونقدر میگه من خوشگلم که مام باورمون ...

چون ازوقتی یادمه مامانم گفته وااای جای حوشات چه معلوم شده همیییییشه خدا ازهمهههه تعزیف کرده جز بچه هاش همیشه میگه صورتت  چرادرست نمیشه حالا میرم دمترپوست بدون ارایش انقد اونجامیکم من وضع صورتم خرابه واقعااا همه فک میکنن الکی میگم چون خراب نیس میکم حلب توجه کنم 

ی بارطلاق گرفتمم وازدواج دوممه ولی همسرم مجرده همسرم عین بچه هاس سرهمه چی ناراحت میشه ولی زودم محبت ...

مگه توالتماسش کردی باهات ازدواج کنه؟

پس حتما خوبیهات جذبش کرده ک باهات وارد زندگی شده

تو هم شاد باش و روی اعتماد ب نفست کار کن

چند تا کتاب آموزنده بخون ک دیگه تو زندگیت شکست نخوری

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
آفرین گلم تجربه من اینه هر چی ب شوهرت بی تا آخر عمر همونجا باهات رفتار  میکنه من اول ب شوهرم می ...

اره اینو میفهمم ولی من ازهمه بیشترامکانات  زندگی دارم فقط خونمون محلش بده این منووو کشته باعث شده توی حمعی خردشم متلا بای نگاه بدی بهم تیکه میندازن ک واییی اونجا فلان کاره زیاده نمیدونم چی ماهونمون اینحاییم ک هستیم خوبه وشیکه ولی امکان فروختن نیس چون هیچکس نمیهره بالاشهرم خونه میلیاردی

2706