2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اینو خوندم ولی تئوری بلدم همچیشو توجمله نمیتونم استفاده کنم مشکل چیه به نظرتون

باید مکالمه کار کنی

اگه کسی رو نداری که باهاش انگلیسی صحبت کنی طول روز، با خودت حتتتما انگلیسی صحبت کن

و حتتتتما فیلم و اهنگ گوش کن و ببین

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
باید مکالمه کار کنی اگه کسی رو نداری که باهاش انگلیسی صحبت کنی طول روز، با خودت حتتتما انگلیسی صحبت ...

عزیزم سریال فرندز رو شروع کردم الان قسمت دومشم یبار با زیرنویس انگلیسی میبینم یبار فارسی ولی مشکلم اینه ک خیلی از لغات و اصطلاحات رو پیدانمیکنم معنیشو توی زیرنویس فارسی هم ترجمه نکرده خوندم مشکل داره ایا؟

یادمون باشهبا احمق ها بحث نکنیم😑
2738
عزیزم سریال فرندز رو شروع کردم الان قسمت دومشم یبار با زیرنویس انگلیسی میبینم یبار فارسی ولی مشکلم ا ...

اصطلاحات رو ی کم سخت میتونی فارسیش رو پیدا کنی با تکرار کم کم دستت میاد

ولی زیرنویس دار دیدن سمه

اگرم واقعا متوجه نمیشی حتما حتما حتما اول دو بار بدون زیرنویس ببین و سعی کن هر چی متوجه میشی رو یادداشت کنی

فکر کن داری فیلم نامش رو مینویسی

دیالوگ به دیالوگ بنویس حتی اگه کم متوجه میشی 

بعد زیرنویس رو ببین و مقایسه کن

برای بار چهار مجددا بدون زیرنویس ببین 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
حتما امتحانش میکنم گلم مرسی از راهنماییت

خواهش میکنم عزیزم 

2706