2737
2734
عنوان

خانما این نسخه بنظرتون کامله عکس

152 بازدید | 8 پست

من ماه های اول بارداریمه‌.بخاطر ازدواج فامیلی اول رفتم دکتر ژنتیک(چون ازمایشای قبل از بارداری رو نرفته بودمو خیلی استرس داشتم) سونو ان تی برام نوشته زنداییم میگه همراه با این سونو یه ازمایش هم باید انجام بدی اونو برات ننوشته 

بنظرتون درست گفته؟؟

اگه کامل نیس برم متخصص زنان؟؟

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

حالا شما سونو رو بده دکتر ببینه 

آزمایش رو که تو برگه سونو نمینویسن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازمایش رو توی یه برگه دیگه مینویسه  بقیه دفترچتم نگاه کن

اتفاقا تو به برگه دیگه ازمایش نوشته

ولی دکتره گفت زنگ بزن ب من جواب سونو رو بگو اگه من لازم دونستم میگم آزمایش رو هم بری 

یعنی همون روز باید برم آزمایش رو؟؟

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
اتفاقا تو به برگه دیگه ازمایش نوشته ولی دکتره گفت زنگ بزن ب من جواب سونو رو بگو اگه من لازم دونستم ...

نمیدونم چرا اینو گفته 

اول سونو بده 

بعد باید همون روز یا نهایت فرداش بری ازمایش بدی

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
نمیدونم چرا اینو گفته  اول سونو بده  بعد باید همون روز یا نهایت فرداش بری ازمایش بدی

اها خیلی ممنون

اتفاقا تو به برگه دیگه ازمایش نوشته ولی دکتره گفت زنگ بزن ب من جواب سونو رو بگو اگه من لازم دونستم ...

گلم اگه به دکترت دسترسی داری من اظهار نظر نمیکنم. تجربه ی من مطمئنا کمتر از پزشک متخصص خودته

رمانهای مورد علاقه م: منِ او، ارمیا، جانستان کابلستان، شفای زندگی، عارفانه، ملت عشق، من پیش از تو،بامداد خمار، عقاید یک دلقک،سه شنبه ها با موری،لاله ای از ملکوت، شاعرای معاصر مورد علاقه م: قیصر امین پور، فاضل نظری، یغما گلرویی،سیاوش کسرایی،قدیمی تر: خیام،حافظ،مولانا،شهریار. تفریح مورد علاقه م: کوهنوردی، سفرسیاحتی دست جمعی، سفر زیارتی تنها. 
2738

همون روزی که سونو دادی از رو هم باید بری، کپی برگه سونو رو ازت آزمایشگاه میگیره.

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم