2733
2734
عنوان

کسی پدر یا همسرش املاکی هست

101 بازدید | 6 پست

ما مستاجریم و میخواهیم خونه بخریم ، الان واقعا خونه گرون شده و‌بهمون فشار میاد برای خرید خونه ، یه املاکی دیدیم گفت خونه به سقف رسیده و مشتری نیست ، نگران نباشین ، یکی دو ماه صبر کنین ، دارم دیوونه میشم از یه طرف نمیشه تو دوران کرونا صبر کرد از یه طرفم هی خونه میره بالا ، اگه اطلاعاتی دارین بدین لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیمت خونه که فعلا راکده مشتری هم اصلا نیست من پدرم ویکی از برادرام تو ساخت وساز هستن داداشمم تو سردار جنگل تهران مشاور املاکی داره 

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
2728
قیمت خونه که فعلا راکده مشتری هم اصلا نیست من پدرم ویکی از برادرام تو ساخت وساز هستن داداشمم تو سردا ...

خوب چی میگه، خونه باز هم بالا میره ، بخدا قلبم درد گرفته

خانم این مملکت هیچیش رو حساب نیست که بتونی حتی 1ساعت دیگه رو هم پیش بینی کنی.

من خودم کارم ساختمونه و احتمال خیلی زیادی میدم که لااقل 6ماهه اول سال رکود باشه.

خیلی پایین نمیاد مطمئنا ولی شاید بتونید خونه مناسب تری پیدا کنید.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
خوب چی میگه، خونه باز هم بالا میره ، بخدا قلبم درد گرفته

گلم شما اگه شرایط خریدن داری بخر چون فعلا قیمتا به خاطر کرونا پایینه و مشتری نیست اما تو ایران معلوم نمیکنه بالابره یا نره 

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤