2726
عنوان

شوهرم کتکم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 2413 بازدید | 54 پست
چرا انقدر جدی گرفتی کار بچه ۲ ساله رو آخه؟ بهش گفتی بگم چرا جیغ زدم دعوام نمیکنی

نه عزیزم استارتر گفته اگه بگم بچه رو دعوا نمیکنی؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بچه هام که نمیزنن .میگم اونا هم فردا ازش یاد میگیرن 

منم همون فردا رو میگم...

گیریم پدرشونو نمیتونی درست کنی تربیت بچه هات که دست خودته خواستن بهت بی احترامی کنن ی زهر چشم ازشون بگیری درست میشن...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
ببخشید ولی چقد بی شخصیته شوهرت

اره

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
2706