1711
1707

من موهامو چتری زدم خیلی ذوق داشتم

زنگ میزدم تصویری به نامزدم آرایشم کرده بودم 

زنگ زدم رد داد 

۲۰ دیقه بعد دوباره رد داد

فک کردم مثل قبل سر تلوزیون دیدن رد میده که‌ تمرکز آقا بهم نخوره

نگو لیست جنس مینوشته منم هر بار زنگ زدم از اول میومده

بعد اینو گف

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718

بتمرگ 😑

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۸.۶۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

اخییی   

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .این جمله  حالمو خوب میکنه  من  به دستان خدا خیره  شدم  وخدا معجزه  کرد   انشالله به زودی معجزه  بشه  🤗
1716

خب چرا وقتی رذ کرد دوباره زنگ زدی!!! یه ساعت بعدش زنگ میزدی

یا خودش لیستو مینوشت بهت میزنگید

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
         ﷽إِلَهِی أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ خدایا،تو همان‌ هستی که من‌  دوست دارم مرا همانی‌ کن که خودت‌ ‌دوست داری..♥️🍂آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌...   توجهههههههههههه       واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید لطفا❤️
1436

ایشالا خدا نسل مردا بی احساسو بی شخصیتو برداره از رو زمین.منم مث تو خیلی احساسیو برونگرا هستم شوهرم با بی توجهیاش کلا کاری کرده سرد بشم نسبت به همه چی.کاش کسایی ک خودشون منزوین برن یه آدم منزوی مث خودشونو بگیرن

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒

جفتتون اعصاب ندارینا ، این چه طرز صحبت کردنه آخه ، هم نامزدت هم خودت ، به سلامت بای؟؟؟ دوست دختر دوست پسر نیستین که ، نامزدین مثلا 

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است 
1712