2733
2734
عنوان

نمیدونم چم شده همه چیم بهم ریخته😢

201 بازدید | 11 پست

سلام 

من چن ماهه که درگیر نامنظمی پریود شدم یا دوماه دوماه پریود نمیشم یا وقتی میشم مثل این ماه 20 روز طول میکشه هورمونام که کلاااا به هم ریخته از ماه پیش تصمیم به بچه دارشدن گرفتیم که خلاصه با موفقیت همراه نبود و وضع الآنمم که گفتم 😔😔

تا حالا انقدر پریودم طولانی نشده بود میخواستم بدونم وقتی پریود تا این حد طول بکشه احتمال بارداری توی اون ماه وجود داره ؟؟؟ خواهش میکنم هرکدوم تجربشو دارین کمک کنین خییییلی نگرانم😢😔

تنبلی نداری؟

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا تنظیم هورمون باید حداقل 8لیوان آب خورد در طول روز. و استرس نداشته باشی خیلی راحت بچه دار میشی ان شاءالله 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
تنبلی تخمدان داشتم و عدم تخمک‌گذاری 

حالا من به زور قرص تنبلی تخمدانم تا حدودی برطرف شده ولی الآن پریودم قطع نمیشه دکتر هم قرص مفنامیک اسید بهم داده ولی آنچنان تاثیری نداشته

2738
حالا من به زور قرص تنبلی تخمدانم تا حدودی برطرف شده ولی الآن پریودم قطع نمیشه دکتر هم قرص مفنامیک اس ...

من همین طور بودم یا نمی‌شدم یا وقتی میشدم طولانی بود

وزنت تغییر نکرده؟ 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم