2733
2739
عنوان

خیاطی مجانی برا مادرشوهر

1841 بازدید | 66 پست

مادرشوهرم همش پارچه میاره پیشم بدوزم اما یبار نشده بگه پولش چقد میشه یا لاقل یه چیزی بده برا جبرانش.یبار بهم گف از مادرت پول میگیری گفتم اره اون میگه دلم نمیاد انقد زحمت میکشی پول ندمت.گفتم شاید این حرفم باعث بشه خجالتش بیاد اما نیومده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه از این رفتارش ناراحت میشی از این به بعد بهونه بیار که سرت شلوغه و هرازگاهی بدوز که اینجوری شماهم دلخور نشی

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2731

از مادرشوهر مگه بیش از این توقع داری؟ 

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2738

عجب بابا مامان بزرگم پارچه میداد زنداییم پول خیاطی رو هم چند برابر میداد زنداییم میزد خراب می‌کرد. ولی واسه مادر و خواهرش عالیییییی می‌دوخت هیچم ازشون پول نمی‌گرفت. یبار گند بزن تو لباسش تا نیاره واست 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

منکه نمیدوزم میگم وقت ندارم سرم شلوغه 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

منم خیاطی بلدم ولی به خانواده شوهرم نگفتم چون میدونستم مادرشوهرم هروز پارچه میریزه سرم😊لباسی ام میدوزم اگه بپرسه میگم مامانم دوخته

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2706