2726
عنوان

بیصدا مردن 😔

876 بازدید | 41 پست

تاپیک غمگینی خوندم از مرگ دو کاربر قدیمی اینجا می می ناز و مامان ترنم .روحشون شاد باشه ...

از چیزی خیلی دلم گرفت .معلوم نیست اینجا چند نفریم .خیلی از این کاربرای اینجا مردن و چون کسی خبر دار نشده انگار بیصدا مردن ،بدون اینکه کسی ازشون یاد کنه .خیلی خوبه که انقد خوب باشی که حتی پشت این گوشی هم از مرگت ناراحت بشن .

این بار متفاوت بگیم :روحشون شاد باشه تمام کابرایی که اینجا بودن یه روز و یه روزم دیگه نفس نکشیدن و کسی نفهمید و خبردار نشد .

طلب رحمت و آمرزش دارم برای همه ی عزیزان از دست رفته همه تون دوستان .

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
مامان ترنم‌چرامرد؟☹

گفتن سقوط هواپیما سال ۸۹

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میشه برا بابابزرگ من صلوات بفرستید؟ 

امشب شب اول قبرشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اگه تاپیک می می ناز رو خونده باشی دیدی که میگفت من مریض شدم چون برای تمام ابنای بشر گریه کردم.

شما هم الکی برای خودت بهونه ی غصه نتراش.هرکسی یه روز یه جوری میمیره دیگه.

خدایا میبینی چطور دارم برات خوش رقصی میکنم؟
میشه برا بابابزرگ من صلوات بفرستید؟  امشب شب اول قبرشه

فاتحه خوندم و صلوات فرستادم دوستم .روحشون شاد باشه .غم اخرتون باشه 🌹

فاتحه خوندم و صلوات فرستادم دوستم .روحشون شاد باشه .غم اخرتون باشه 🌹

فداتشم عزیزم 

دلم خونه ک حتی نتونستم برم مراسمش... 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
روحشان شاد... علت مرگشون چی بو.د؟ شما از کجا مطلع شدین؟ 

از تاپیکا .می می ناز سرطان و مامان ترنم سقوط هواپیما .گویا اینجا دوستان صمیمی داشتن که در ارتباط بودن 

2706