2726
عنوان

کیا تو خونه شوهراشون قلیون میکشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1865 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخام شعار بدم ولی اگه سلامتیتون براتون مهمه نه خودتون بکشین نه بزارین همسرتون بکشه .اگر بدونین چقد ...

والا دیونم کرده مگه میشه حریفشون بشی یواشکی میره قهوه خونه

روی خوشم نشون بدی کلا سوارت میشن خونه رو میکنن شیره کش خونه

2728
آره  عمرم تلف شده همش اعصاب خوردی دعوا

من الان دارم سر این مسئله تو اتقم گریه میکنم کاش اینطوری نبود

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
من الان دارم سر این مسئله تو اتقم گریه میکنم کاش اینطوری نبود

گریه نکن قوی باش 

من که همین  که همش بود گند تریاک میده واسه من میگه عوقم میگیره نگات میکنم 

چون دعوا کردیم سر مسئله ای اونم هر چی به دهنش اومد بهم گفت 

گریه نکن قوی باش  من که همین  که همش بود گند تریاک میده واسه من میگه عوقم میگیره نگات میک ...

به جای اینکه تو خونمون محبت باشه جاش دود خونرو گرفته

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

اگر بچه دارید برای ریه هاش خوب نیست در آینده دچار تنگی نفس میشه

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
والا دیونم کرده مگه میشه حریفشون بشی یواشکی میره قهوه خونه روی خوشم نشون بدی کلا سوارت میشن خونه رو ...

عزیزم باید با زبون خوش بهش بفهمونی براش ضرر داره .نمی‌دونم چرا بعضی آدما در مقابل سالم زندگی کردن اینقدر مقاومت میکنن.من خودم تا سه سال پیش ماهی یکبار تو جمع می‌کشیدم ولی بعد که فهمیدم چقدرررر مضره دیگه حتی یکبار نکشیدم

میشه برای برآورده شدن حاجت دلم صلوات مهمونم کنید؟🌷🌷
2706