2733
2734
عنوان

دیجی کالا

127 بازدید | 16 پست

امروز بعداز ظهر از دیجی کالا یه سری چیزا سفارش دادم ثبت سفارش شد حالا امکانش هست که چن تاچیزه دیگه بهش اضافه کنم نمیخوام دوباره هزینه پست بدم .میشه؟؟

اره میشه

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه پولش ندادی زنگ بزن کنسل کن. دوباره سفارش بده

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
نه الان نمیشه، منم همینطور بودم زنگ زدم خودشون گفتن چون الان خیلی شلوغن نمیشه 

توی خود سایت لغو سفارشو داره ولی خب الان به شدتتت شلوغه ممکنه واریز وجه طول بکشه

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
چطوری؟

چیزایی که میخوای انتخاب کن

بعدکه بخوای ثبتش کنی خودش بهت فکر کنم یایه گزینه میده که بره تو لیست خرید قبلیت یا که خودش خودکار میره

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
توی خود سایت لغو سفارشو داره ولی خب الان به شدتتت شلوغه ممکنه واریز وجه طول بکشه

لغو سفارش رو الان میکنه ولی پولش دوروزی حدودا طول میکشه بیاد، ولی قبلا امکان این بود به سبد خریدمون اضافه کنیم الان باید لغو کنیم صبرکنیم پولمونو بریزن بعد دوباره بخریم

2706