2726
عنوان

شوهر بد قلق زورگوی لجباز داری یا میشناسی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 30 پست
این طوری التماسش کنی خیلی پرروش میکنی،مگه کیه این طوری التماسش میکنی ؟!بشین توی خونت خودش کوتاه میاد

راست میگی من خیییییلی اشتباه کردم خیییلی. التماس میکردم میگفت ننننه هر گز... ولی کینه ازش گرفتماااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا درست نیست همیشه همسرتو تنهامیذاری میری اونجا شب که میشه باید خونت باشی من کاری به لجبازیش ندارم ولی نیاید تنهاش بذاری یه نفر دیگه جاتو بگیره خوبه یا بره دنبال کس دیگه ای الانم که این چیزا زیااااد شده

تو میتونی با حرف زدن کناربیای باهاش منم شوهرم لجبازه ولی وقتی لج میکنه اصرار به کاری نمیکنم اصلا سکوت فقط 

2728

خب چرا نرفتی ؟میرفتی خب

حالا دوست داری جای تو وهمسرت عوض شه .از این به بعد شما هفته ای 2بار برید خونه ی مادرش اینا.اون بیچاره هم خانواده داره دیگه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
خیلی دلم میسوزه چند روزه مادرم اصرار میگنه دلش برای دخترم تنگ تنگه. سی سال اما اخه نمیدونید چه جانور ...

خب شما هم به خاطر مادرتون ناراحتید دیگه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین عزیزم الکی خودتو خوشحال نشون بده و نشون بده که انگاری برات مهم نیست این قضیه حالا اون لحظه حواست نبوده التماس کردی اشکال نداره از این به بعد حواستو جمع کن بیخیال باش برای خودت به مامانتم یجوری بگو که مثلا مریضین یا ...که فعلا نمیتونی بری بزار اون پیش قدم بشه

منم اوایل زندگی شوهرم خیلی دوس داشت حکومت کنه هرتصمیمی گرفت اون باشه.به ظاهر اونی بودم که دوس داشت ولی توخودم خودخوری میکردم به مرور دیدم لجبازیش وکنارگذاشت وخیلی خوب شد. الان بعد11سال این منم حکومت میکنم

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌
منم اوایل زندگی شوهرم خیلی دوس داشت حکومت کنه هرتصمیمی گرفت اون باشه.به ظاهر اونی بودم که دوس داشت و ...

خوب بهم یاد بده. من الان هفت ساله نتونستم الان تو این موقعیت چه کنم

خب چرا نرفتی ؟میرفتی خب حالا دوست داری جای تو وهمسرت عوض شه .از این به بعد شما هفته ای 2بار برید خو ...

اره اما خانوادش زیاد نمیخوان که بریم این الکی سنگشون رو به سینه میزنه

اره اما خانوادش زیاد نمیخوان که بریم این الکی سنگشون رو به سینه میزنه

گلم شاید شما اینطوری حس میکنید یا برید ولی کمتر برید

خوب بهم یاد بده. من الان هفت ساله نتونستم الان تو این موقعیت چه کنم

ازخودت ضعف نشون نده سعی کن به نظربیخیال برسی.اگه گفت نرو بگو باشه.ببینه مقاوت نمیکنی بیخیال میشه. اصراروگریه خواهش وتمنا مرداروپرومیکنه

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌
2706