2733
2734

من یساله از زایمانم گذشته و تو این یسال هر وقت هر جا هر زمان نیاز بود مادرم کمکم کرد به ما و همش هی خونشون بودم. حالا اقا یه سیزده بدر خونه ننش نرفتم لج کرده که اصلا طریقه ی زندگی من اشتباه بوده و خونه ی پدر مادرت باهم میریم باهم میایم. نمیخوام بری بمونی دو روز. دیگه نمیذارم بری و باید درست سر خونه زندگیت باشی. امشب قرار بود برم منو نبرد  و حالا  گریه کردم و التماس کردم گفت به هیچ وجه  و تازه میگه نباید ناراحت باشی درست زندگیتو بکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما بودید با این عوضی چیکار میکردید لجبازه زورم بش نمیرسه

اصلا باها شون بحث نکنید خونه مادرتون رفتن توی این شرایط مسئله مهمی نیست اگر اصرار کنید ممکنه باهاتون لج کنه واختلاف به خانواده ها کشیده بشه ،خیلی عادی رفتار کنید خودش کوتاه میاد به خاطر همچین موضوعی چرا گریه میکنی؟!چند سالتون هست؟

2738
اصلا باها شون بحث نکنید خونه مادرتون رفتن توی این شرایط مسئله مهمی نیست اگر اصرار کنید ممکنه باهاتون ...

خیلی دلم میسوزه چند روزه مادرم اصرار میگنه دلش برای دخترم تنگ تنگه. سی سال اما اخه نمیدونید چه جانوری میشه که گریه کرذم لجبازه همش هم بخاطر پدر مادرشه. ینی عکس العمل بدی نشون ندم از خودم؟ناراحت نباشم؟

منم دارم مثه همینو...خخخ...زدمش بیخیالی تا کفرش در بیاد ..خودنو ناراحت نشون نمیدم ک خوشحال نشه بگه ح ...

پس من اشتباه می کنم ناراحتیمو نشون میدم اره؟خواستم بدونه چه ظلمیه. حتی گفتم خواهش می کنم اما نذاشت

خیلی دلم میسوزه چند روزه مادرم اصرار میگنه دلش برای دخترم تنگ تنگه. سی سال اما اخه نمیدونید چه جانور ...

نه خودت رو بی تفاوت نشون بده ،همسرت بعدا کوتاه میاد مادرتون هم اگر دلتنگ هستن خودشون بیان خونتون

بنظرم طوری زفتار کن فک نکنه وابستگی زیاد ب خانوادت داری و نقطه ضعف بگیره بیمحل کن چن بار خودش بیخیال ...

جدی میگی وای من التماس کردم خواهش کردم گریه کردم. ینی اگه گفت باهم بریم باهم بیایم همین کارو کنم؟! به مامانم چی بگم. وای من خیلی اشتباه کردم کاش گفته بودم باشه فقط

پس من اشتباه می کنم ناراحتیمو نشون میدم اره؟خواستم بدونه چه ظلمیه. حتی گفتم خواهش می کنم اما نذاشت

این طوری التماسش کنی خیلی پرروش میکنی،مگه کیه این طوری التماسش میکنی ؟!بشین توی خونت خودش کوتاه میاد

2706