2733
2734
عنوان

دیجی کالا

207 بازدید | 27 پست

سلام من ۱۶اسفند از دیجی کالا خرید کردم قرار بود ۲۹اسفند بستم برسه هنوز نرسیده .زنک میزنم میره رو اپراتور کسی جواب نمیده پیغام میرارم اونجا هم جواب نمیدن چیکار کنم ؟خیر نبینن حتما واجب بوده که خرید کردم ازشون 

جداً؟ من یه ساله ازشون خرید میکنم تا حالا اینجوری نشده البته از نیمه اسفند تا حالا سفارشی ندادم. شاید اخیرا اینجوریدشدن

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دیروز بستم رسید ولی با ۲۴ ساعت تاخیر 

سرشون شلوغه

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

خدا ورشون داره.

برا مادربزرگم سفارش سوپرمارکت ی دادم. 

هر چی منتظر شده نیومد.

زنگ زدم. میگه نیومده دیگه لغو میکنم. نه عذرخواهی نه جایگزینی، نه چیزی

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2738
خدا ورشون داره. برا مادربزرگم سفارش سوپرمارکت ی دادم.  هر چی منتظر شده نیومد. زنگ زدم. میگه ...

علاوه بر این سفارش که دستم نرسیده ،یا بسته دیکه سفارش دادم اونو ۲۴اسفند نوشتن که ۷فروردین میاد دستت ،بعد ۹غروردین اس ام اس اومد پولو برگشت دادن بع حسابم و عذر خواهی،ولی اون بسته اولیم نرسیده

علاوه بر این سفارش که دستم نرسیده ،یا بسته دیکه سفارش دادم اونو ۲۴اسفند نوشتن که ۷فروردین میاد دستت ...

ولی پشتیبانی جواب داد هان.

زنگ بزن پشتیبانی

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2706