2733
2734
عنوان

گوشی با کیفیت و مناسب قیمت میخوام میشه راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 37 پست
ببین a70 قیمت ۵.۵ . این ۳ تومن نمیگم عین اون ولی تا ۸۰ درصد در حدش . و من سالیان سال سامسونگ داشتم. ...

اهان ممنون عزیزم بابت  توضیح دقیقت

زدم گوگل گوشی های جذابی ان 

بتونم همسرم رو راضی کنم خوبه

همسرم میگه آ۲۰ بگیرم 

ببخشید سلفی هاش چحوره رنگهاش ازسامسونگ بهتره؟

بنظر من در ی حدن. ی برنامه داره گوگل لنز. با اون عکسا عالییی میشه. مثلا اگه سلفی ا۷۰ و شیایومی تو ی گوشی دیگه ببینی مثل همن. اما تو خود آ۷۰ ببینی بخاطر کیفیت زیاد صفحه اش بنظر بهتر میرسه . سامسونگ تصویر  صفحه فوق العاده خوبی داره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان ممنون عزیزم بابت  توضیح دقیقت زدم گوگل گوشی های جذابی ان  بتونم همسرم رو راضی کنم خ ...

نظرات کاربرا تو دی جی کالا بخون. همسر منم گیر رو آ۷۰ بود الان آنقدر از گوشی من خوشش اومده میخواد گوشی خود بفروش نوت ۱۰ شیایومی بخره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731
ممنون ازاطلاعات مفیدتون

خواهش میکنم  

ببین a70 قیمت ۵.۵ . این ۳ تومن نمیگم عین اون ولی تا ۸۰ درصد در حدش . و من سالیان سال سامسونگ داشتم. ...

ببخشید میپرسم

هیچ ایرادی نداره دیگه

مثلا چطور بگم تاحالا نشده اذیتت کنه؟

2738

هواوی HONOR 9X 

عالیه بهت پیشنهاد میکنم بخری مدل شیایومی این گوشی حدود شش و خرده ای هست اما چون اون پول برندشو هم میخوره واسه همین قیمتش بالاتره اما از لحاظ مدل با هم تفاوت خاصی ندارن قیمتش سه و هشتصده عالیه عالی 

ببخشید میپرسم هیچ ایرادی نداره دیگه مثلا چطور بگم تاحالا نشده اذیتت کنه؟

من از آبان دارم. تاحالا مشکلی نداشتم. از الان به بعد نمیدونم. فقط ی سری تنظیمات داره که اگه خریدی همین جا ازم بپرس میام میگم بهت

دوست عزیز نوکیا نخر لطفا کیفیت دوربیناش زیاد جالب نیستن بنظر من سامسسونک‌بسته به پولن a10تا فک منم a80اینا هستن خوبن هنک نمیکنن دوربیناشون جالبه من بعد عمری میخواستم گوشی عوض کنم میخوام سامسونک سری آبخرم فروشنده اسکل از بس مخمو زد نوکیا قالب کرد بم مث چی پشیمونم یه عمس درست وحسابی نمیتونم بندازم پولم دیگه ندارم عوض کنم

هواوی HONOR 9X  عالیه بهت پیشنهاد میکنم بخری مدل شیایومی این گوشی حدود شش و خرده ای هست اما چو ...

زدم دیجی کالا  قیمت نوت ۸ شیائومی رو زده بود حدود ۳ نیم

ممنون دوست خوبم 🌹

برم یکم دربارش تحقیق کنم

2706