2733
2734

از این دوران برای خودسازی استفاده کنید

دوستان من فایل های بینظیری دارم در مورد هر موضوعی که بخواهید که قیمت اغلب اونها بسیار بالا و در حد چند میلیونه.اما اگه شما مایل باشید اونا رو با قیمت خیلی کمی در اختیارتون میزارم

دوره هایی راجع به اعتماد به نفس.تربیت فرزند.اموزش بورس.ثروت.جذابیت زنانه.سخنرانی و فن بیان.رفع خجولی.زبان انگلیسی.رابطه و تقویت حافظه

هر دوره ای از هر استاد جذبی میخواهید میتونید بگید احتمالا موجود باشه😍😍

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
و یه قسمت رو هم در مورد درست نوشتن «بزارم» بذار😳

😂😂😂

مرسی که گفتی

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
از کجا آوردیشون

به مرور جمعشون کردم.

عشقم تا ابد قرنطینه هستیم وقت هست یه عمر😣

خدانکنه😢😢

خدانکنه😢😢

فعلا که خدا نکرده بنده خدا کرده نمیتونم بگم چون حوصله ندارم یه سری ادم ساده بریزن سرم که وای نه اینجوری نیست اونجوری نیست ولی این لحظه رو یادت بمونه که گفتم همیشگیه

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣
2738
باید بشینم یه فکری واسه طفلک پسر نوجوونم بکنم که دیگه روی مدرسه رو نمیبینه 😥😥😥😥

توی چین که قرنطینه تموم شده😕

توی چین که قرنطینه تموم شده😕

صحبت قرنطینه و کرونا و اینا نیست هدف اینه که زندگی ادما مجازی بشه به خاطر طبیعت دنبا داره مردم رو به مجازی بودن عادت میده فکر کن کنسرت مجازی؟ چه لزومی هست واقعا غیر اینکه باید یاد بگیریم مجازی باشیم اموزش خرید کار مجازی  دیدارها هم ویدیو کال کاری دارن بعصیا تو دنیا میکنن که مردم فکر کنن زندگی درست همینه و به راحتی به هدفشون برسن دیگه نمیدونم چی بگم

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣
تو اینترنت و کانالا پره تو قرنطينه هم همه دنبال سود خودشونن طرف گروه لاغری زده میگه پول بده ادت کنم& ...

من خودم دارم از این فرصت استفاده میکنم و این دوره ها رو گوش میدم و خیلی عالین

خواستم اگه کسی خواست اونم انجام بده.همین