2737
2739
عنوان

خاک برسرشون با این خونه ساختنشون😠😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 83 پست
چرا توقع نداشته باشم دو میلیارد پولشه دوستم نود متری داره اینقدر خوش ساخت و قشنگ

سمت گلها خونه هاش بیشتر اینجوریه یه عالمه حیاط داره اونوقت فسقل اسپزخونه یا تراس ندارن کلا بد ساختن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه ما ۱۲۵ متر هست هر کی اومده میگه ۸۵ متره بیشتر نیست واقعا هم اینقد هست یه خواب ۱۲ یه نه یه پذیرایی ۳۰ متری اشپزخانه ۹ مترحمام نهایت ۵ متر یه دستشویی کوچیک و یه انبار دو متری اینا با متراژ پارکینگ و انباری تو پارکینگ و راهرو جلو ورودی حساب میکنن 

2731
دومیلیارد

یا اسطوخودوس المملوووووووک 😧😐

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
قیمت نقشه ها فرق داره.نقشه اماده  ارزون میخرن

تو پُست بعدیمم ب این اشاره کردم 

ولی ب نظرم بازم میتونن با همون هزینه 

ی خونه بهتر بسازن‌

آخه خداییش بعضیاش فقط بدرد لونه کفتر میخورن 

زورش اینجاس پول ی خونه ی خوبم ازت میگیرن

2738
اخه متراژ خونه رو چه جوری میخوان الکی بگن؟ مگه متراژ تو سند قید نمیشه ! به فرضم که دروغ بگن موقع م ...

دروغ نیست تو سند همینقد خورده با مشاعات اینقد میشه پارکینگ انباری راهرو و ...

چرا اینقدر بد نقشه میکشن آخه

نه نقشه بد نیست خونه هایی که برج هستن یا خونه های خاص به این شکل هستن شما اگه متر میکردی میدیدی اونجا مثلا ۸۰ متر هست یا ۷۵ متر بیشتر مشاعات هست 

2706