2410
2553
عنوان

توروخدادعاکنیدکروناازجونم بره بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 2537 بازدید | 97 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من پارسال نصف شب با گلو درد بدی از خواب بیدار شدم انگار گلوم چاقو چاقو شده باشه به شدت میسوخت. همون موقع یه کم آویشن دم کردم خوردم صبح که بیدار شدم گلوم خوب خوب شده بود شما هم امتحان کن آن شالله برای سرفه ات خوب باشه  پور آویشن نگیر برگشت بگیر زیادم غلیظ دم نکن رقیق باشه که اذیت نشی. آن شالله زودتر خوب بشی بچه ات رو  بغل کنی 🙋

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2720
آها ان شاالله همیشه سالم و سلامت باشن مادرتون و خودتون. آخه من تو تلگرام خوندم ویتامین سی خوبه اگه م ...

مرسی عزیزم ممنون چرت گفته 

دعا کنید کار پیدا کنم با حقوق خوب و عشقم مغازه بزنه 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😢😢😢😢

ان شاءالله به حق امام حسین همه ی مریضا وشما زودتر شفا بگیرن...الهی آمین

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2714
منم میخواستم بگم گفتم الان میان میریزن سرم  ک علم پیشرفت کرده و فلان. دارو امام کاظم شنیدم امام ...

خودم استفاده نکردم حقیقتا 

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
داروی امام کاظم چیه عزیزم میشه توضیح بدی

ب مقدار مساوی

هلیله سیاه

مصطکی

شکر سرخ

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2706