2737
2734
عنوان

توروخدادعاکنیدکروناازجونم بره بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 2537 بازدید | 97 پست
یه هفتس

فقط سرفه دارین???

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
عزیزم من خیلیارو دیدم ک با داروی امام کاظم و استفاده سه روزه اون خوب شدن و همچنین عسل و سیاه دانه و ...

منم میخواستم بگم گفتم الان میان میریزن سرم  ک علم پیشرفت کرده و فلان. دارو امام کاظم شنیدم امام رضا چیه داروش 

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگران نباشین ما داشتیم‌ خوب شدیم ولی،شما هم استراحت کنین قرص ویتامین c و‌ زینک بخورین،یکم طولانیه و علائمش ممکنه بمونه اما تا تنگی نفس شدید نداشته باشین دکتر گفت مشکلی نیست،ایشالا بهتر باشین❤️

میگن خوبه ویتامین سی 

اره خوبه دوست من هم تستش مثبت شد هم تو سی تی اسکن ملوم شد کرونا داره دکتر ویتامین سی هم بش داده بود با کلی دارو دارو ها شما چیه؟

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
عزیزم مادرم کرونا داشت از خودم نمیگم 

آها ان شاالله همیشه سالم و سلامت باشن مادرتون و خودتون. آخه من تو تلگرام خوندم ویتامین سی خوبه اگه مبتلا نباشی ولی در صورت ابتلا روند بهبودی رو کند می‌کنه و بهتره استفاده نشه

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2738
تبولرز اسهال بدن دردتبم بادارووبدن دردموحل میکنم سرفم جونمومیگیره اسهالم باز ب جهنم سرفش بده

گلم نگران نباش خیییلیا بهبود پیدا کردن.انشاله شماهم خوب میشید و کوچولوتونو دوباره بغل میکنید

رویاهات رو برای آدم ها تعریف نکن، نشونشون بده!
تبولرز اسهال بدن دردتبم بادارووبدن دردموحل میکنم سرفم جونمومیگیره اسهالم باز ب جهنم سرفش بده

به امید خدا حتما خوب میشی عزیزم

این روزای سختم میگذرن

مهم اینه که شما روحیه تونو حفظ کنین

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706