1711
1714
عنوان

توروخدادعاکنیدکروناازجونم بره بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 2481 بازدید | 97 پست
آها ان شاالله همیشه سالم و سلامت باشن مادرتون و خودتون. آخه من تو تلگرام خوندم ویتامین سی خوبه اگه م ...

مرسی عزیزم ممنون چرت گفته 

دعا کنید کار پیدا کنم با حقوق خوب و عشقم مغازه بزنه 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😢😢😢😢

ان شاءالله به حق امام حسین همه ی مریضا وشما زودتر شفا بگیرن...الهی آمین

دلم به خوابایی که میبینم خوشِ......هرشب به امید اینکه بیای تو خوابم چشام رو روهم میزارم.....ولی صُب که پامیشم میبینم نیومدی ناراحت میشم😢😢😢        💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛    شهید ابراهیم هادی داداشمه....منتظرم که بیاد تو خوابم و بهم بگه...  .

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1713
منم میخواستم بگم گفتم الان میان میریزن سرم  ک علم پیشرفت کرده و فلان. دارو امام کاظم شنیدم امام ...

خودم استفاده نکردم حقیقتا 

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
داروی امام کاظم چیه عزیزم میشه توضیح بدی

ب مقدار مساوی

هلیله سیاه

مصطکی

شکر سرخ

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
1710

عزیزدلم وضعیت منم خوب نیس،  بخاطر بارداری خارج از رحم، تو بیمارستان بستری شدم و لوله تخمدان راستمو درآوردن، درواقع سزارینم کردن.... بعد اصلا نمیتونم تکون بخورم، گفتن مشکوک ب کرونایییی.... خلاصه با چه زجری ازم سی تی ریه گرفتن و گفتن مشکلی نیس.... 

مردم و زنده شذم..... ولی بنظرم آدامس بجوی خوبه

الهی،عزیزم 😔 چیزای گرم بخور،داروی امام کاظم تهیه کن بخور واسه تقویت سیستم ایمنی بدنت خوبه آب پرتغا ...

عزیزم دارو امام کاظم چی هست؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اجرتون با امام حسین میشه برای نی نیم صلوات بفرستین اخه یه سقط داشتم خیلی میترسم♥️😘🙏🏻
8
عزیزم دارو امام کاظم چی هست؟

یه نوع پودره خلی خوبه واسه عفونت گلو اینا

💗خدایا یکی سیب خورداومدیم این دنیا حالا یکی خفاش خورده باید برگردیم اون دنیا   یه زمان میگفتن اگه دستتون رو کردید تو دماغتون برید دستتونو بشوریدالان میگن دستتونو بشورید بعد بکنید تو دماغتون 😂یادش بخیر یه زمانی عطسه میکردیم میگفتن عافیت باشه الان عطسه کنی از خونه میندازنت بیرون🤣🤣🔷توالت بودم.. بابام در زد منم سرفه کردم که بفهمه کسی تو توالته؛ درو از اونور قفل کرد الانم از زیر در داره گاز آمونیاک میده تو!!😱🤣😂😰😬🔷اونایی که ماسک فیلتردار زدن یه جورایی به آدم نگاه میکنن که انگار پشت مازاراتی نشستن😜😉🔷مادرم انقد با وایتکس خونه رو ضدعفونی کرده که هر نفسی که میکشم میکروبای بدنم سه بار میگن: یا قاضی الحاجات😂😂😂😂😂😂😂