2726
عنوان

حالت تهوع در بارداری

260 بازدید | 62 پست

خانوما من هفته ۶ بارداری ام حالم خیلی بده نمیتونم اصلا غذا بخورم شبا مخصوصا حالت تهوع شدید تر میشه روزی دوتا دمیترون میخورم ولی اصلا تاثیری رومن نداره توروخدا بگین چیکار کنم الان دو روزه لب به غذا نزدم😭😭

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچقد غذا نخوری بدتره تشدید میشه خیلی کم بخور یهو معده رو سنگین کن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
اخ اخ شدیدا درکت میکنم

شمام اینجوری بودی؟تا کی این حالت باهامه دارم دیوونه میشم بخدا😭

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘

بیسکوییت سیرابی 

بد نیست

ولی این دوره باید بگذره راهی جز تحمل نیست

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
اگه ميتوني سيرابي بخور خيلي تاثير داره يا پوست پرتقال و ليمو رو بزار جلوي بينيت بو بكش

سیرابی نمیتونم بخورم ولی پوست لیمو رو حتما امتحان میکنم مرسی عزیزم

منم داغونم دائم بالا میارم و تهوع دارم قرص تهوع هم‌تاثیری نداشته ب غیر اینا معده م ترشم میکنه و سنگینه تازه وارد هفته ۱۱ شدم ولی فعلن‌خبری از خوب شدن‌نیست 

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
هرچقد غذا نخوری بدتره تشدید میشه خیلی کم بخور یهو معده رو سنگین کن

اصلا نمیشه به قاشق دوم میرسم جوریه که انگار میخوام بالا بیارم

تهوع از چند هفتگی شروع میشه من الان ۴ هفته م هنوز ندارم اصلا

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
شمام اینجوری بودی؟تا کی این حالت باهامه دارم دیوونه میشم بخدا😭

سر قبلیام تاچهارماه ولی ایندفعه تا سه ماه شد تقریبا الان حدودا یکی دوهفته هست بهترم هفته۱۴تموم شده

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
2706