2726
عنوان

خشمزس کیا خوردن

457 بازدید | 18 پست

خیلی خوشم  میادددد البته مورد  پسند همه نیست..بیشتر از همه چون چند دقیقه ای  اماده میشه خوبه.اول یه لیوان اب میذارم توت قابلمه کوچیک میذارم رو گاز  بعد زردچوبه و فلفل ای چیا میریزه و مقدار کافی ماکارونی میکنم میذارم توی قابلمه  و یه قاشق رب گوجه و همش میزنم تا حالت مشت پیدا کنه یکمی ابکی بعد تا پخت زیر گاز خاموش میکنمممم و میل میکنم خیلی خشمزس بیشتر اوقات تندش میکنم نودل ساخت من 😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نوش جان... ولی لطفٱ واضح بنویس و با غلط املایی کمتر

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

چیشد؟  لیوانو کجا میذاریم؟ادویه رو کجا میریزیم؟ ماکارونی رو کجا؟

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2706