2726

من هفته بيست و سه هستم اهن و پريگناكير و سوپراكل مصرف ميكنم منتهي دكترم گفتي هرماه عوض ميكنم و بايد حضوري بياي الان اوايل ارديبهشت ميرم ويزيت

بهتره خودت بري و بر اساس سيستم بدنت بهت دارو بده

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من تو ۵ ماه هستم 

و قرص هایی ک استفاده میکنم ویتامین دی 

کپسول اهن 

و قرص کلسیم 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
من هفته بيست و سه هستم اهن و پريگناكير و سوپراكل مصرف ميكنم منتهي دكترم گفتي هرماه عوض ميكنم و بايد ...

منم همین را داشتم مصرف میکردم دقیقا همین دکترت گفت تاکی مصرف کنی خیلی هم گرون شدن الان دکترم میگه حضورا باید مراجعهـکنی من ک نمیرم

منم از اخربهمن که رفته بودم انومالی دیگه دکتر نرفتم تا الان قرصامم دوباره از رو قبلیا خریدم میخورم الان هفته 25 ام 

ففول میخورم شبا . بعده ناهارم اکتی ناتال و یه قرص دیگه به اسم uni blend

منم همین را داشتم مصرف میکردم دقیقا همین دکترت گفت تاکی مصرف کنی خیلی هم گرون شدن الان دکترم میگه حض ...

تا هفته بيست و پنج گفته مصرف كنم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بري دكتر بهتره عزيزم 

کپسول آهن میشه دقیقا بگی برم بخرم ایرانی یا خارجی

عزیزم من کمخونی مینور دارم 

میترسم بگم بری بخری بهت نسازه و خدایی نکرده مشکل ساز بشه

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706