2737
2739
عنوان

کیا این چند وقت

90 بازدید | 13 پست

پیاز و سیب زمینی ها رو همونجوری گزاشتن تو کابینت و سر هر وعده شستن و غذا درست کردن؟ من تا الان پیاز و سیبزمینی رو با مایع ظیرفشویی میشستم و بعد تو سینی میزاشتم بعد که خسک میشدن میزاشتم تو جای سیب زمینی و پیاز اصلا خرابم نمیشن ولی واقعا خسته شدم از شستن تازه موقع استفاده هم دوبار با اب میشورم و پوست میگیرم دویاره چاقو میشورم که خورد کنم حالا میخوام بدونم کسی تا الان بوده که این کارا رو نکرده باشه مشکلیم پیش نیاد؟

وا یه بار همون موقع که میاری خونه  بشوری کافیه این کارا چیه ؟

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم منم دیگه دستام کنده کنده شده پیاز و سیب زمینی که قرار نیست بره تو یخچال همین جوری میریز تو سبدش ! موقع استفاده با تاید و کف صابون میشورم 🤦🏻‍♀️

اللهم عجل لولیک الفرج
2728

میذارم تو تراس . یکی دوروز . بعد استفاده میکنم. همین . نمیشورم

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
خب ویروسش میره دو روز ؟ بعد تو پلاستیک میزاری تو تراس یا تو سینی؟

من باهمون پلاستیکش میذارم . اره ازبین میره.دکترا گفتن تو هوای ازاد بذاری میره. 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2738
واقعا خب تو پلاستیک که هوا میخورن؟

خب بخورن . توهوا پخش‌نییس‌ک ویروس. اونم تو تراس خونه.عطسه سرفه ام ک روش نمیکنیم. 

خب بخورن . توهوا پخش‌نییس‌ک ویروس. اونم تو تراس خونه.عطسه سرفه ام ک روش نمیکنیم. 

منظورم اینه تو پلاستیک خوب هوا میخورن زیر و روشون ؟ بخدا هیچ وقت وسواسی نبودم الان سر هر چیزی از بیرون میاد عصبی میشم

منظورم اینه تو پلاستیک خوب هوا میخورن زیر و روشون ؟ بخدا هیچ وقت وسواسی نبودم الان سر هر چیزی از بیر ...

اره عزیز. نترس. بعد مشماشو نمیبندم ک کامل .ولنگو باز میذارم بمونه. ازهمون روییا هوا میخوره .یواش یواش تا برسه به تهش. هروززم ک ادم استفاده نمیکنه. خودش هوا میخوره . مثلا کارتن یا قوطی پودر‌ماشین لباس شوییو ک نمیشه شست اونم همینطور.