2733
2734
عنوان

دوس پسر بیشعور

1016 بازدید | 33 پست

من خیلی حساسم نسبت به دوس دختره قبلیش بخاطر یه مسائلی بعد از تو گوشیه اون دختره رو بلاک کردم... همکلاسین منم دیشب گفتم اینستامو پاک کردم گف چه خوبو اینا دگ نصب نکن...گفتم باشه شیطونه گف نصب کنم امروز نصب کردم دیدم باز همو فالو کردن بعد بهش گفتم چرا کردی خیلی ریلکس بودو اصلا مهم نبود من هعی میگم نمیخوام این عنترو ببینم بعدشم کات کردم چون اصلا من براش مهم نیستم هرچیم میگم سر هرچیم حرص میخورم عصبانی میشم...منم گفتم شرشو کم کنه عن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوب کردی 

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
2738

عزیزم به یه ورت تو هم دایورت کن بیخیال اصلٱ ارزش نداره اعصاب خودت رو خرد کنی

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
اقای عن هم میخواد با شما باشه هم با اون خانم خب

همون هعی به منم میگف ترم آخره همه میرن میخوام ازشون خبر داشته باشم😐بزنم شلو پلش کنم اخه به تو چه اون من دارم خودمو جر میدم که نداشته باشی

2706