2726

خانوما من خیلی دوست دارم زودی جنسیت نی نیم مشخص بشه کسی بوده قبل سونوگرافی جنسیت نی نی شو تشخیص داده باشه؟؟

خدا جونم شکرت عاشقتم ک ⁦😍❤️⁩⁦⁩مواظب عشقهای زندگیم باش😍⁦❤️⁩دوست دارم گل پسرمامان

شانسی. معلوم نمیشه که. 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
شانسی. معلوم نمیشه که. 

واقعا من خیلی دوست دارم زودی معلوم بشع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شانسی. معلوم نمیشه که. 

شما نی نیتون دخمل یا پسر چه حالت هایی داشتین؟؟

2728
شما نی نیتون دخمل یا پسر چه حالت هایی داشتین؟؟

پسر. هییچ حالتی نداشتم. هیییچی😂اما توتاپیکای اینجاام هس بخونی خییلیا علایمشون مثل هم بوده اما بچه هاشون فرق داشته باهم. یکم صبر کن بذار ب وقتش برو سونو. هیجانشم بیشتره

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
برو دستشویی روی جوش شیرین جییییسشششش کن کف کرد دختره نکرد پسره

واقعا آخه من شنیدم کف کنه پسره فرق نکنه دختر؟شما انجام دادی؟؟

سال دقیق تولدت و ماهی که باردار شدی را بگو تا بهت بگم 

۸۰/۹/۸ ماه بارداریم هم اسفند

واقعا آخه من شنیدم کف کنه پسره فرق نکنه دختر؟شما انجام دادی؟؟

دیدی ی نمونه ی دیگش همینی ک خوندی😅

کیه که دوست نداره بفهمه نی نی ش چیه منم هفته 10دلم لک میزنه بفهمم تو دلیم چیه

واقعااا دوست دارم زودتر بفهمم براش وسایل بخرم😍😍

2706