2733
2739
عنوان

کبه کسی بلده یادم بده

231 بازدید | 20 پست

اونی که با بلغور درست میشه من تا به حال امتخان نکردم ولی همسرم قبل ازدواج مادرشون درست میکردن میخوام براش درست کنم اگر کسی میدونه فوت و فنش رو بگه ممنون میشم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من که نمیدونم چیه ولی باور کن زنگ بزنی از خود مادرشوهرت بپرسی خیلی بهتره خودشیرینی هم هست تازه &nb ...

آخه ایشون مثه اینکه خوب درست نمیکنن چون همش میگن وا رفته و خیلی سخته چند روز پیشم درست کرده بودن عکسشو فرستادن گفتن تقریبا ۶ ساعت طول کشید به اندازه دو نفر درست کردن🙄

گوگل بلده یا سراشپز پاپیون

تو پاپیون نبود گوگل هستش ولی چیزی در مورد وا رفتنش ننوشته شوهرم میگه مادرش درست میکرده همش!از هم باز میشده و خراب میشده خواستم بدونم دقیقا چه کار باید کرد

تو پاپیون نبود گوگل هستش ولی چیزی در مورد وا رفتنش ننوشته شوهرم میگه مادرش درست میکرده همش!از هم باز ...

برا اونی که با برنج هس باید یه سیب زمینی بزرگ بپزی له کنی توش وا نمیره با برنج درست کن خیلی خوبه  برا بلغورم همینه

2706