2726
عنوان

دختر گل مهر که تصادف کرده بود یادتونه یاسمین جون

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 25 پست
اسمش بگو عزیز تو ختم ها دعاش کنیم مشکلش چیه

ارسان..تاخیرکلامی داره..خداروشکر مشکلی مغزی اصلا نداره ها..هوششم عالیه..حافظه خوبی داره فقط دیرزبون بازکرد..هزارتا دکتربردم میگه تاخیره کلامه..امسال میره پیش دبستانی ولی جمله های بلندو خیلی پس وپیش میگه😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
ارسان..تاخیرکلامی داره..خداروشکر مشکلی مغزی اصلا نداره ها..هوششم عالیه..حافظه خوبی داره فقط دیرزبون ...

به روی چشم

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همه چی رومیفهمه..جملاتو کوتاهو واضح میگه ولی میخواد ی چیزی تعریف کنه قروقاطی میگه هیچ کس چیزی نمیفهمه😭اعصابم خوردمیشه..دعام کنین..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

همچین موردی دیدین تواطرافیانتون عزیزم؟

2728
سلام عزیز هر وقت خوندین خبر بده

سلام.خوندم عزیزم

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰