2726

براش ختم قران نذر کردیم که ان شاالله بزودی راه بره 

عزیزانی که عذر شرعی ندارن اگه لطف کنن تو ختم قران شرکت کنن و دل مامانشو شاد کنین 

جز ۲۱ 

جز ۲۲ 

جز ۲۳ 

جز۲۴ 

جز ۲۵ 

جز ۲۶ 

جز ۲۷ 

جز ۲۸ 

جز ۲۹

مونده 

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من جز29میخونم.برای امضای منم اگه میشه صلوات بفرستید

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
من جز29میخونم.برای امضای منم اگه میشه صلوات بفرستید

ممنون عزیز ان شاالله حاجت روا بشی 

میشه لطف کنی هر وقت خوندی خبر بدی 

واسه پسرمنم دعا کنین لطفا..ی مشکلی داره..لطفا...

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

استارتر من شاغلم فرصت نمیکنم بخونم..کادر بیمارستانم..صبح تاعصرسرکارم..کارمم زیاده تواین اوضاع..لطفا برای پسرمنم دعا کن فدات بشم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
استارتر من شاغلم فرصت نمیکنم بخونم..کادر بیمارستانم..صبح تاعصرسرکارم..کارمم زیاده تواین اوضاع..لطفا ...

خدا قوت 

چشم حتما

به روی چشم

چشمت بی بلا گلم..سلامت باشی همیشه

خدا قوت  چشم حتما

لطفا فراموش نکن😭

2706