2737
2739
عنوان

به شوهراتون چه جوری محبت میکنین به منم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1542 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی چندبار زنگش میزنم گاهی زنگش میزنم بهش میگم فقط خواستم بهت بگم دوستت دارم

هر غذایی که اون دوست داره درست میکنم هر روز ازش میپرسم غذا چی برات درست کنم

هرجا بخوام برم حتما قبلش زنگ میزنم ازش اجازه میگیرم

و........

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
عزیزی💌چن ساله ازدواج کردین؟ 

6 ساله گلم

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
2731

اینجوری قلب بذار روی غذا

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
راستی تابستون پاهاشو توی تشت آب یخ با گلاب میذارم و ماساژ میدم

به شما میگن زن زندگی. دمتون گرم

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
چیکار کنم همسرمه میگه تا من ب.وست نمیکنم تو نمیکنی تا من بغل نمیکنم تو نمیای ولی خب منم میکنم ولی ن ...

مثل همسر منه اصلا اهمیت نده محبت متقابل میخاد محبت عوض عوض نیس برا منم میگه من یبار بوست کردم تو نکردی و ازینا اینا محبت نمیدونن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

من همیشه میوه براش پوست میکنم دیگه عادتش شده تو مهمونیم باید من پوست کنم تا بخوره

بعضی وقتام یهو بوسش میکنم 

میاد خونه بلند میگم سلااااااامممم

اینکارارو زیاد انجام میدم 

به شما میگن زن زندگی. دمتون گرم

فداتشم عزیزم به شما که نمیرسم  

دور از جون عزیزم ، خب فدات یواش یواش شروع کن ببین فقط شوهرت چطور تغییر کنه  شوهر من یه کم سرد ...

خب اون درمقابل این کارای تو واست چیکار میکنه اخه زیادی مهربون باشی خیلی خوب نیس زود ازت زده میشها حواست باشه به همه چی 

ما ڪوچیڪ ها خدامون بزرگه..🧿
2706